Cinsel yaşamını hareketlendirmek isteyen insanların vazgeçilmez ürünleri arasında fantezi aksesuarlar çok geniş yer buluyor. Fantezi aksesuarlar arasında bazı ürünler birçok çift tarafından tercih edilirken bazıları biraz daha marjinal takılmayı tercih edenler tarafından tercih ediliyor. Fantezi ürünler arasında yer alan ürünler tek tek satışı yapılabilen ürünler olduğu gibi takım olarak da satılabiliyor. Bu ürünler kadınların ve erkeklerin cinsel yaşamında son derece önemli olan ve aşk dolu gecelerin en büyük destekçisi olan ürünlerdir. Kalitesi yüksek olan ürünler insanların cinsel tercihlerine göre de farklı şekillerde tasarlanıyor. Fantezi aksesuarlar içerisinde renk seçenekleri de oldukça farklı alternatifler sunuyor.

Fantazi Kelepçe Takımları

Çiftlerin aralarındaki seks ateşini biraz daha canlandırmak için kullanma gereği duydukları fantezi ürünlerin başında kelepçe takımları geliyor. Seks bağlama seti olarak da bilinen kelepçe takımı içerisinde ayrıca bağlama ipi de bulunuyor. Kelepçeler renk olarak kırmızı, siyah ya da pembe gibi renklerde tercih edilebiliyor. Bu ürünlerde normal kelepçe modeli yanında pelüş detaylı olanlar da çok fazla kullanılan seks aksesuarları arasındadır. Tüylü kelepçeler de yine kadınların kullandığı ve erkekleri son derece baştan çıkaran ürünlerdir.

Fantazi Zincir Ve Kırbaçlar

Fantazi aksesuarlar arasında yer alan diğer ürünler zincirler ve kırbaçlardır. Biraz daha marjinal seks deneyimi için kırbaçlar son derece ideal ürünlerdir. Zımbalı ya da düz olarak satın alınabilecek olan kırbaçlar hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan ürünlerdir. Zincirler ise ilişki sırasında partnerlerin birbirini bağlamasına yarayan ürünlerdir. Bu ürünlerin bilek kısımlarında deri kullanılması cildin zincir tarafından tahriş olmasını önlemesi açısından son derece önemlidir.

Fantezi Ürünlerde Kullanılan Detaylar

Baştan çıkaran ve son derece kışkırtıcı bir görünüm sunan fantezi aksesuarlarda farklı detaylar bulunuyor. Bu ürünlerde dantel, saçaklar, deri gibi detaylar kadınların dişiliğini daha çok ortaya çıkaran ayrıntılardır. Sıra dışı tasarımlara sahip olan bu ürünler kadınların ve erkeklerin cinsel yaşamını hareketlendirmek için özel olarak tasarlanıyor. Gönderim sırasında da mutlaka gizli paketleme uygulamaları ile kişilerin gizliliğine önem verilerek herhangi bir sorun yaşamalarına izin verilmiyor.

En düşük fiyat 12 TL; en yüksek fiyat 176 TL’dir.

Kategoriler