Özellikle gençlerin en fazla tercih ettiği türler arasındadır. Her zaman kullanılabilirliği olan bir gecelik türüdür. Şık olan bir türdür. Özel tasarlanmış olan ürünlerdir. Saf bir durumu olması nedeni ile çeyiz için kullanılan bir üründür. Babydoll gecelik modelleri birbirinden farklı olan ürünlerdir. Ürünlerde genel de fırfır, dantel ya da transparan detayları kullanılır. Renk seçenekleri oldukça fazladır. En fazla tercih edilen renkleri ise siyah, beyaz ve kırmızıdır. Kişilerin model tercihi yaparken kendi vücut ölçülerini göz önünde bulundurmaları gerekir. Babydoll gecelikte en fazla sevilen model göğüs kısımlarının tam olarak oturduğu modellerdir. Ürün de en fazla fırfır detayı kullanılır.

Fantezi Babydoll Modelleri

Fantezi Babydoll geceliğin şortlu takımları vardır. Diğer takımlarda olduğu gibi bu takımda önemli detaylara sahiptir. Özellikle son dönemlerin en fazla tercih edilen türlerindendir. Fantezi giyim dışında gecelik olarak da kullanıma uygun bir üründür. Dikiş yapısı rahatsız etmez. En iyi kumaş modeli kullanılarak üretilir. Modeline göre fiyatı farklılık gösterse de her bütçeye uygun olacak ürünleri vardır. Kombin olarak da her giysiye uyum sağlar. Ürün kadınların vücut hatlarının en iyi şekilde sunulmasına yardımcı olur. Bu nedenle de vazgeçilmez ürünler arasında yerini alır. Ürünün tamamen transparan olan modelleri de vardır.

Fantezi Babydoll Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Birçok Babydoll modeli vardır. Ancak şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak için en doğru seçimin yapılması gerekir. En önemli konulardan birisi renk seçimidir. Kişilerin sevdikleri rengi seçme durumları vardır. Ancak bu şekilde bir renk seçimi yapılırken karşınızdaki kişinin göz zevki de dikkate alınmalıdır. Aynı zamanda ürünün beden seçimi de oldukça önemlidir. Ürünün her bedene uygun seçenekleri vardır. Aynı zamanda ürün esnek kumaştan üretilmiştir. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşama durumu olmaz. Kadınların sade ve hoş bir görünüm elde edebilmeleri için kendi beden ölçülerine tam olacak olan ürün tercihi yapması gerekiyor. Büyük yani geniş bir görünüme sahip olması durumunda kötü ve hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkar.

En Çok Tercih Edilen Fantazi Babydoll Modelleri ve Fiyatları

En uygun fantazi babydoll fiyatları, modelleri ve markaları burada!
152 ürün arasında en düşük fiyat 25 TL; en yüksek fiyat 238 TL’dir.
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Mite Love 38 37 TL – 234 TL
NBB 12 93 TL – 157 TL
For dreams 14 54 TL – 105 TL
Jasmin 1  114 TL
New Night 21 61 TL – 127 TL
Kom 2 74 TL – 93 TL
Kategoriler