Kullanımı ile tüm partnerleri memnun eden ve cinsel hayatın çok daha içten bir şekilde geçmesini sağlayan fantezi body modelleri renkli çeşitleri ve farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine topluyor. Gece hayatınızın ve yatak hayatınızın çok daha kaliteli geçmesini sağlayan ve eşinizi son derece mutlu eden fantezi body modellerinde kullanılan renkler genel olarak kırmızı, siyah, pembe, beyaz, bordo ve mor renk tonları olarak karşınıza çıkıyor. Daha çok parlak tonlara yer verilen fantazi body modellerinde tüm bedenleri bulmanız mümkündür. 36 bedenden başlayarak 52 bedene kadar çıkan fantezi body modelleri tüm kadınların renk ve desen zevkine de hitap ediyor. Oldukça kolay bir şekilde kombin edilen fantazi body modelleri, gipürlü ve dantelli tasarımları ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.

Fantezi Body Modellerinde Kullanılan Desenler

Düz renk ve düz desenler yerine, gipür, dantel, fermuar, kurdele, papyon ve benzeri tasarımlara fantezi body modellerinde yer veriliyor. Göğüs bölgesine özel, basen bölgesine özel, bikini bölgesine özel açık tasarımlarıyla da modeller daha şık ve daha ağır bir görünüme sahip oluyor. Kumaşları genel olarak pamuk tercih edilen fantezi body modelleri, esnek kumaşlardan elde edildikleri için tam bedeninize uyum sağlıyor. Bedeninizi sıkmadan ve rahatlıkla kullanılan fantezi body modellerinde kullanılan işçilik ise son derece önemlidir. Yer verilen dantel detayları, gipür detayları, kurdele detayları ve diğer tasarımlar en ufak ayrıntısına varana kadar el işçiliği ile fantezi body modelleri üzerine işleniyor.

Fantezi Body Modellerinin Dikimi Nasıl Gerçekleşiyor?

Kumaşları son derece hafif ve yumuşak olan fantezi body modellerinde kullanılan dikim tarzı ise gerçek makine dikimidir. Tamamen kaliteli bir şekilde dikimleri gerçekleştirilen fantazi body modelleri, uzun ömürlü bir şekilde yırtılmadan ve deformasyona uğramadan kullanılabilir. Kullanımı oldukça rahat olan fantezi body modellerinde kullanılan renkler, desenler, tasarımlar ve diğer tüm kısımlar bir bütün halinde ele alınarak dikilir ve müşterilere sunulur. Her açıdan sağlam bir kaliteyle elde edilen fantezi body çeşitleri sayesinde, hayatınızı çok daha renkli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kategoriler