Fantezi jartiyer, fantezi geceliğe tutturulmuş çorap anlamına gelmektedir. Genellikle bel ve basen bölgesine tutturulan bantlar yardımıyla kullanılır. Jartiyer, fantezi takımların vazgeçilmezidir. Jartiyerler düşük bel, yüksek bel ve bel hizasında olmak üzere 3 çeşidi vardır.

Fantezi Jartiyer Nasıl Giyilir?

Fantazi jartiyer giyilmesi çok zor bir giyim ürünü olarak görülse de bu düşünce çok yanlıştır. Fantezi jartiyeri sürekli kullanmaya başladığınızda jartiyer giymenin ne kadar kolay olduğunu anlarsınız. Stripe adı verilen bir parça çorabın çamaşıra tutturulmasını sağlar ve buna jartiyer adı verilir. 2 adet önde 2 adet arka tarafta toplam 4 adet stripe bulunur. Stripe boyunu istediğiniz gibi ayarayabilirsiniz ancak bu stripleri takarken çorabı yukarı çekmemenizde fayda var.

Bir mağazadan ya da Inter et sitesinden fantezi jartiyer satın alırken dikkat etmeniz gereken kilonuzdur. Kilolu bir bayansanız biraz daha geniş ebatlı jartiyer takımı satın almanızda fayda var. Bedeninizin yapısına göre almış olduğunuz fantezi jartiyeri iç çamaşırınızın üstüne giyin, jartiyeri bel hizasına getirin. Toplam 4 adet olan stripleri çorabınıza tutturun. Aradaki stripleri olabildiğince gergin tutun ki, daha hoş bir görüntü sergileyebilesiniz. Jartiyeri giydikten sonra vücut çorabınızı iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde düşündüğünüz kadar seksi görünmeyebilirsiniz.

Fantazi Jartiyer Modelleri

Model açısından oldukça geniş ürünlerdir. Bu ürünlerde tül tarzında detaylar öne çıkıyor. Kadınların bedenlerini daha feminen gösteren bu ürünler hem rahat hem de oldukça hoş bir görünüm sunuyor. Sizler zevkinize en uygun olan jartiyer modelini tercih edebilirsiniz. Beden olarak da her kadına hitap eden ürünlerdir.

Fantazi Jartiyer Renkleri

Fantezi jartiyer modellerinde en çok tercih edilen renk tonları; siyah, kırmızı, beyaz, pembe ve leopar desenler sayılabilir. Elbette her bayanın zevki kendine özeldir ancak neredeyse tüm bayanlar için bu renk tonları vazgeçilmezdir.

Fantezi Jartiyer Kalitesi

Bir fantazi jartiyerin kaliteli olup olmadığını anlamak içim öncelikle o jartiyeri kullanmanız gerekir. Fantezi jartiyeri kullanırken en ufak bir çekiştirmede yırtılma, kopma ve kaşıntı yapmıyorsa o jartiyer kaliteli demektir. Bu gibi durumlarla karşılaşıyorsanız kalitesi jartiyer almışsınız demektir.

Kategoriler