Cinsel hayatına renk katmak isteyenler için özel olarak tercih edilen fantezi kelepçelerin farklı modelleri bulunur. Sadece el ya da ayakları bağlamak ya da yatağa tamamen bağlanmak için kullanılan kelepçeler vardır. Satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta nasıl kullanmak isteyeceğinize karar vermektir. Her yatağa ve kullanım amacınıza uygun olan bir ürün seçmekte yarar vardır. Sadece eller için kullanılan ya da hem el hem de ayaklar için kullanılan modellere göre fiyat değişir. Ürünlerde kullanılan malzemeye göreve takım olarak satılıp satılmamasına göre fiyatların değiştiği söylenebilir. Deri detayları olan ya da pelüş detaylı kelepçeler çok tercih edilenler arasındadır.

Kaliteli Fantazi Kelepçe Modelleri

Fantazi kelepçeler için fiyat konusunda önemli olan bir diğer konu kullanılan malzemenin kalitesidir. Birinci sınıf ve kaliteli bir malzemeden üretilenler ve diğerleri arasında da belirli farklar bulunur. En kaliteli olanlar genel olarak hakiki deri ya da suni deriden üretilmiş olanlardır. Ancak daha renkli modellerden hoşlananlar da olabilir. Onlar için metal üzerine pelüş ve farklı renklerde fantazi kelepçeler de uygun olabilir. Yatak odasında yenilik isteyenler değişik renkli kelepçe modellerine de göz atabilir. Bu modeller çok daha uygun fiyatlıdır.

Kullanım Biçimleri

Fantazi kelepçelerle ilgili bir diğer önemli konu da açılıp kapanmaları ve kullanımları konusundadır. Rahat kullanılan modelleri seçmek daha avantajlıdır. Hem kilitlenebilen hem de istenildiğinde açılan kelepçeler de bulunur. Kişisel tercihlerinize göre istediğiniz zaman açmak isteyeceğiniz ya da her zaman kilitli kalmasını istediğiniz ve anahtarla açılan bir model de seçebilirsiniz. Öte yandan zincir kalınlığı da değişebilir. Daha kalın ve ince zincirli olan modeller de bulunur.

Fantezi kelepçelerin işçiliği de önemli bir konudur. Lame deri ve suni deri olan modellerde işçilik daha çok önem kazanır. Kaliteli bir işçilikle, kaliteli bir malzemeden üretilenlerin fiyatı daha yüksektir. Ama metal üzerine pelüş ya da farklı bir kumaşın yerleştirilmesiyle üretilen fantezi kelepçeler içerisinde daha uygun fiyatlı bir model de bulabilirsiniz. Bu konuda önemli olan sizin kişisel isteklerinizdir. İstediğiniz özellikleri bir arada taşıyan bir model tercih edebilirsiniz.

Kategoriler