Fantezi külot özel günlerde en çok tercih edilen iç giyim ürünüdür. Külot iç giyim de büyük bir yere sahiptir. Ürünün hijyenik olması gerekir. Fantezi külot günlük hayatta da kullanılma imkânı olan bir iç giyimdir. Aynı zaman da özel gecelerde de yeri önemlidir. Ürünün her türlü beden türü bulunur. Model olarak ipli ve taşlı seçenekleri de yer alır. Bunların dışında farklı birçok modele de sahiptir. Kırmızı rengi en çok tercih edilen türüdür. Ancak kırmızı rengin dışında da birçok renk seçeneği vardır. Kişiler kendi zevklerine uygun olan renkleri tercih edebilirler. Renk seçiminin kişinin ten rengine göre seçilmesi durumunda ortaya daha şık bir görünüm çıkar.

Fantezi Külot Fiyatları Nasıldır?

Fantezi külotların fiyatları ürünlerin özelliğine göre ve ürünlerin markasına göre değişiklik gösterir. Ancak herkesin alabilme durumunun olduğu ürünlerde vardır. Ürün dantel ve penye malzemeler kullanılarak üretilir. Kullanılan malzemeler nedeni ile ürünler sağlık açısından zarar teşkil etmez. Gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Hava alabilen yapıya sahiptir. Hava alması nedeni ile koku yapma durumu olmaz. Aynı zaman da hijyen konusunda da oldukça önemli bir yere sahiptir. Cilde uyum sağlayan bir kumaş türü vardır. Kişilere rahat bir kullanım imkânı sunar. Hatları özel olarak tasarlanmıştır. İşçiliği oldukça önemlidir. Dikişleri kişilerin rahatsız olmasını önleyecek bir türe sahiptir. Kişilerin kadınsı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Fantezi Külot Modelleri

Fantezi külot likralı kumaşlar ile üretilmiştir. Ürünlerde kaliteli lastik kullanılır. Bu sayede vücut hatlarına kolaylıkla uyum sağlar. Her bedene rahatlıkla oturur. Vücut ile bir uyum içerisindedir. Giysiler ile uyumlu rengin tercih edilmesi durumunda günlük hayatta da kullanılabilir. Giysilerin içerisinden belli olmak gibi bir durumu söz değildir. Ürünün farklı birçok modeli vardır. Her kişi kendisine en çok yakıştırdığı ve en çok beğendiği modeli tercih edebilir. Ürün kadınların oldukça seksi görünmesine yardımcı olur. Bu nedenle de tercih edilen modeller arasında yerini alır. Herhangi bir zarar görme durumu olmaz. Bu yüzden de gönül rahatlığıyla da ürünler tercih edilebilir.

En Çok Tercih Edilen Fantazi Külot Modelleri ve Fiyatları

En uygun fantazi külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 5 TL – en yüksek fiyat 210 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
New Night 4 5 TL – 26 TL
Mite Love 28 17 TL – 93 TL
Merry See 54 18 TL – 74 TL
Cottonhill 11 203 TL – 210 TL
New Night 4 5 TL – 26 TL
Kategoriler