Cinsel yaşantısına biraz hareket getirmek ve partnerinin heyecan dozunu yükseltmek isteyenler için fantezi maske çeşitleri çok geniş yer bulan ürünlerdir. İlişki öncesinde bu maskelerin karşı taraf üzerinde önemli etkileri bulunuyor. Fantezi maske kullanımı çiftler arasında çok yaygın olan ürün çeşitleridir. Hem kadınlara hem de erkeklere özel olarak üretilen maskelerde seksapalite son derece önemli bir detaydır. Ürünlerde yüzün tamamını kapsayan tasarımlar yanında yarı kısmını kapsayan maskeler de çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Fantezi maskeler kadınlarda farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Aynı zamanda bu ürünler değişik detaylar ile daha da hareketlendiriliyor.

Fantazi Maskelerin Farklı Tasarımları

Fantezi maske modellerinde tasarımlar birbirinden son derece farklıdır. Bu ürünlerde genelde tercih edilenler yarım olan tasarımlardır. Fantezi ürünlerden biri olan maskelerde tüyler çok fazla kullanılan detaylardır. Bazı modellerde kenar kısımları tamamen tüylerle süslenirken bazılarında yalnızca kenar kısımlarında kullanılıyor. Fantezi maske modellerinde ışıltılı detaylarda çok fazla yer buluyor. Altın sarısı ve metalik renklerdeki maskeler son derece çarpıcı tasarımlardır. Bu tasarımlar yanında siyah ve dantel işlemeli olanlar da çok fazla kullanılanlar arasındadır. Tasarım olarak son derece seksi bir duruş görünüm sergileyen bu ürünler fantezi kostümler ile kullanıldığında kadınlara oldukça şık bir görünüm sunuyor. Tüm yüzü kapsayan maskeler de seksi dursa da ilişki sırasında daha rahat kullanım sunması açısından yarım olanlar daha çok tercih ediliyor.

Fantazi Maskelerde Çok Kullanılan Renkler

Maskeler için renk seçenekleri çok fazladır. Bu ürünlerde en çok tercih edilen renkler genelde bordo ve siyah gibi kışkırtıcı renklerdir. Bu renkler dışında canlı kırmızı gibi renklere de yer veriliyor. Kadınlar ve erkekler için maskelerde farklı renk seçenekleri var. Erkekler daha çok siyah ve lacivert gibi renkler çok kullanılırken kadınlar altın sarısı gibi ışıltılı renkleri daha çok tercih ediyor. Bordo renk maskelerde ışıltılı taşlarla çok farklı tasarımlar ortaya çıkıyor. Maskeler standart olarak tasarlanıyor ve hemen her insanın yüz tipine uygun şekilde satışa sunuluyor. Bu ürünlerden herkes dilediği gibi yararlanabiliyor.

Kategoriler