Kişilerin evliliklerini ya da gece hayatlarını renklendirmek amacı ile tercih ettiği bir iç giyim türüdür. Ürünler komik ya da erotik tarzda değişiklik göstermektedir. Eşlerine sürpriz yapmayı seven kişiler için oldukça önemli bir üründür. Fantastik bir gece yaşamaya yardımcı olan ürünler arasında yerini alır. Ürünler günlük kullanım için uygun olmayan ürünlerdendir. Özel gecelerin hoş bir sürprizi olarak adlandırılır. Özellikle de farklı bir cinsel deneyim yaşamak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiş olan bir üründür. Günlük kullanım için uygun olmayan bir üründür. Partnerlerine sürpriz yapmak isteyen kişilerin fantezi slipleri ve onlara uygun olarak üretilmiş olan fantezi bodyleri tercih etme imkânları vardır.

Fantazi Slip Modelleri

Fantezi slip hem bayanların hem de erkeklerin tercih ettiği bir üründür. Özellikle de son zamanlarda erkeklerin de tercih ettiği ürünler arasında yerini alıyor. Bu durumun nedeni ise artık erkeklerinde bayanlar gibi değişiklik istemelerinden kaynaklanan bir durumdur. Bu sayede cinsel yaşama renk katma imkânına da sahip olurlar. Fantezi slipler en fazla tasarıma sahip olan ürünler arasında yerini alır. Ürünlerin farklı işlemeleri de bulunur. Farklılık seven kişiler için oldukça önemli bir durumdur. Ürünlerin tanga ve string model tarzları da vardır. Bu tarz en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu modellerin yanı sıra transparan, dantelli ve fileli tasarımları da vardır.

Fantazi Slip Nasıl Olmalıdır?

Fantezi sliplerde görüntü ne kadar önemliyse rahatlığının da önemli olması gerekmektedir. Bu nedenle de rahat bir kullanım için üretimi yapılıyor. Fantezi slip günlük kullanılan iç çamaşırları kadar uzun süre kullanılmasa da hem belin hem de bacağın rahat edebileceği şekilde tasarım işleminin yapılması gerekir. Ürünlerde siyah renk ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Beyaz tonu ve kırmızı tonu da kullanılmaktadır. Ürünlerin satış işlemleri gizli kargo stili ile yerine getirilmektedir. Bu sayede almakta olduğunuz ürünün ne olduğu hakkında başkasının bilgi sahibi olma durumu olmamaktadır. Fantezi slip kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi partneriniz içinde tercih edebileceğiniz bir üründür.

Kategoriler