Dış görünüşünün kusursuz olmasını isteyen kadınlar giydikleri iç çamaşırına da çok özen göstermektedir. Gardıroplarda dişiliklerini ön plana çıkaran, bedenlerinin zarafetini yansıtan birbirinden farklı renk ve modellerde iç giyim ürünleri bulunmaktadır. İç giyim ürünleri kadınlar tarafından saklı bir inci gibi özel bir bölmede muhafaza edilmekte ve özenle kullanılmaktadır. Kadınlar için zarif bir duruş sergileyen ve çok sevilen bir iç giyim ürünü olan string külot seksi kombinlerin oluşturulması içinde çok tercih edilen bir modeldir. Ön taraftan slip bir külotu andıran ancak arka taraftan kalçaları sarmayan, daha dar bir duruşa sahip olan bu külot modeli çok şık bir kullanım sunmaktadır. Farklı bedenlere hitap etmek amacı ile küçük bedenden büyük bedene kadar üretilen bu model tül gecelik, farklı sütyen takımları, askılı bady gibi birçok ürün ile kusursuz bir kombin oluşturmaktadır.

Fantazi String Modelleri Ve Renk Seçimi

Özel bölgesi açık kırmızı dantel detaylı string modeli zarif bir görünüm sunduğu gibi çok seksi bir duruşta sergilemektedir. Her an güzel ve dikkat çekici olmayı amaçlayan kadınlara özel olarak üretilen bu modeller kalçaları daha ön plana çıkardığı gibi şık ve zarif bir görünüme de sahiptir. İki yandan bocuk detaylı ve arka kısımdan ince bir dantel detaya sahip olan fantazi string modeli ise siyahin asil duruşunu kadınsı bir duruş ile tamamlamaktadır. Transparan string modelleri dantel ile tamamlanarak dikkat çekici bir görünüşe sahip olmaktadır. Kadınlar genel özle bölgesi açık, kelebek detaylı, kırmızı, siyah, bordo renklerde string modellerini tercih etmektedir.

Fantazi String Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fantzi string seçimi genellikle dantel detaylı olup çok şık durmaktadır. Ancak beden yapınıza uygun olmayan bir ürün seçiminde çirkin bir görüntüye sebep olabilir. Bu sebeple beden yapınıza uygun bir model seçin. Daha uzun süre kullanım için kumaş kalitesine, işçilik kalitesine ve kalitesine dikkat edin. Fantezi string fiyatları kalite ve modele göre farklılık gösterir. Daha uzun süreli bir kullanım için renginde solma olmayan, dikişleri uzun süre bütünlüğünü koruyan ürünleri satın almalısınız.

Kategoriler