İç giyim konusunda kadınlar için en özel ürünler sütyenlerdir. Sütyen seçmek çoğu kadın için özel ve incelikli bir iştir. Fantazi iç giyim ürünleri arasından seçim yapmak isteyenler içinse seçenek sayısı son derece geniştir. Bu konuda yaratıcılık son derece gelişmiştir ve çok farklı modellerde sütyen çeşitleri bulunabilir.  Şık ve seksi bir sütyen seçmek için internetteki sayfalardan yararlanabilirsiniz. Aklınıza bile gelemeyecek çok farklı tasarımlarla karşılaşabilir ve dilediğiniz gibi bir ürün seçebilirsiniz. Detaylar ve süslemeler çok gelişmiş olduğu için çok fazla sayıda fantazi sütyen arasından bir tercih yapılabilir.

Zincirli ve Tüllü Fantazi Sütyen Modelleri

Tül ve dantel detayları günlük olarak kullanılabilecek sütyenleri de süsler. Ancak fantezi giyimde daha çok deriden üretilmiş ve zincir detaylarla süslenmiş modeller tercih edilir. Göğsün büyük bir kısmını açıkta bırakan daha baştan çıkarıcı modeller de vardır. Önemli olan sizin hayal gücünüz ve zevkinizdir. İnternette dolaştığınızda çok sayıda modelle karşılaşabilirsiniz. Hem daha sade olarak tasarlanmış ve çoğu kısmı açıkta bırakan hem de farklı detaylarla süslenmiş daha göz alıcı fantezi sütyenler arasından dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz.

Fantazi Sütyen Fiyatları

Sütyenler kadınlar için en özel seçimler olduğu için fiyatları diğer iç çamaşırı ürünlerinden biraz daha fazla olabilir. Ama fantezi ürünleri denemek ve fark yaratmak isteyenler için de geniş bir seçenek ağı bulunur. Hemen her fiyata sütyen satın alabilirsiniz.  Genel olarak fantezi sütyenlerde kullanılan detayların çeşitliliği ve kumaş türü fiyatları belirler. Lame deriden üretilmiş özel ürünler biraz daha yüksek fiyatlı iken daha sade seksi sütyenler daha düşük fiyata da satın alınabilir. Takım halinde, jartiyerli, babydoll ya da harness ürünler daha yüksek fiyattayken daha düşük fiyatlı tekli sütyen modelleri de bulunur. Vücut çorapları ile birlikte satılan fantezi sütyen ürünleri de mevcuttur. Tasarımların farklılığına ve işlemelerin çeşidine göre fiyat seçenekleri çok fazladır. Bazı sütyen modelleri ise bazı kostüm tasarımlarının bir parçasıdır. Kısacası araştırma yaptığınızda kesinlikle internetten dilediğiniz gibi bir fantazi sütyen bulabilirsiniz.