Atlet kullanırken kalın askılardan sıkılanlar, askıların doğrudan iz yapmasından hoşlanmayanlar için bir seçenek var. İnce askılı atletler kalın askı sevmeyenlerin imdadına yetişiyor. İnce askılı atlet arayanlar artık diledikleri gibi bir atlet sahibi olabilecekler. Hem erkek hem de bayanlar için üretilen ince askılı atletler ile gömlek yakalarından atlet askısının çıkma problemi de ortadan kalkmış olacak. Atlet askılarının dışarıya doğru taşması ne kadar şık olursa olsun bir kıyafetin kötü görünmesine yol açar. İşte ince askılı atletler tam olarak bu noktada birer kurtarıcı görevi görürler. Askılar tamamen üste giyilen kıyafetin içerisinde kalacağı için şıklığınız bozulmaz ve sizler de böyle hoş olmayan bir görüntü ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Atlet Seçerken Önem Verilen Konular

Kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan yapılan atletler uzun süre ilk alındıkları günkü formlarını korumayı başarırlar. Bu nedenle atlet seçerken ürünün kumaşına dikkat etmeniz büyük önem taşır. Atletler beden ölçüsüne uygun olarak satın alınmalıdır. Daha küçük ya da daha büyük olması giyim sırasında rahatsız bir his oluşturur. Küçük atletler bedeni sıkarak hareketleri kısıtlar. Büyük atletler ise kıyafetlerin altında kötü bir görüntü oluştururlar. Bu nedenle atlet alırken bedene uygun olan ölçünün seçilmesi gerekir. Esnek kumaşlı atletlerde çok az da olsa bir oynama payı bırakılabilir. İnce askılı atletlerin bayan için olan modellerinin bir başka özelliği ise tek başlarına yaz mevsiminde kullanılabilmeleridir. Bazı ince askılı atlet modelleri üst giyim olarak giyilebilirler. Özellikle bazı kadınlar bu tarz atletleri yazlık kombinleri ile tamamlamayı severler.

İnce Askılı Atlet Renk,Beden Ve Fiyatları

Farklı aralıklarda karşınıza çıkacak atlet fiyatlarının nedenini merak ediyor olabilirsiniz. Temelinde her biri aynı ürün gibi görünse de bütün ürünler arasında belirleyici olan farklar bulunur. İnce askılı atletler için de bu durum aynıdır. Atletlerin kumaş özelliği ve üretim faktörleri fiyatlarının değişmesine yol açar. Her kumaşın kendisine özel bir maliyeti vardır. İnce askılı atlet satın alırken fiyattan çok size kendinizi en çok rahat ettireni seçerseniz üründen alacağınız performans da o derece de yüksek olacaktır.

Kategoriler