Kadın ve erkek iç giyim ürünleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri de kalın askılı atlet modelleridir. Bu modellerde oldukça geniş ürün skalası bulunduğu için insanlar rahatlıkla seçim yapabiliyor. Kalın askılı atletler günlük yaşantıda oldukça rahat olmasının yanında kullanılması da gerekli olan ürünlerdir. Kış aylarında soğuktan koruyan ve yaz aylarında da teri çeken bu atletler oldukça yüksek bir kalitenin ürünü olarak üretiliyor. Tüm ürünler malzeme konusunda en iyisi olup insan sağlığı bakımından en iyi standartlara tabi tutularak hazırlanıyor. Ürünler bedenin hareketli yapısına uygun bir penye kumaştan üretiliyor ve böylece günlük yaşantıda sürekli hareket eden insanlar herhangi bir zorlanma yaşamadan bu ürünleri kullanabiliyor.

Askılı Atlet Modellerinde Beden Uygunluğu

Askılı atletler gün içerisinde kıyafetlerin altına çok sık tercih edilen ürünler olduğu için her yaş grubundan insan için üretimi yapılıyor. Bu ürünlerin kaliteli olması ve insanlara rahat hareket özgürlüğü sağlaması da önemli bir ayrıcalıktır. Kalın askılı atletler genelde kış ve bahar mevsimlerinde kullanıldığı için sıcak tutması son derece önemlidir. Pamuklu yapısı vücut sağlığı açısından önemli olduğundan kalın askılı atlet modelleri çocuklar içinde tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Kalın askılı atletler en zayıf insanlardan en toplu insanlara kadar çok geniş ölçü skalasında tasarlanıyor. Aynı zamanda kadın atletlerinde kadınların bel ve göğüs detayları da bu tasarımlarda göz önünde bulundurulan detaylar arasındadır.

Kalın Atlet Modellerinde Renk Seçenekleri

Atlet modellerinde farklı renk alternatifleri de bulunuyor. Kadınlar için kıyafet seçimi önemli olduğundan genelde kıyafetlerin renk uyumlarına göre seçim yapılabilme şansı sunuluyor. Aynı zamanda kaliteli bir dikime sahip olan atletlerde kenar kısımlarında ince dantel detayları da bulunuyor. Bu detaylar sayesinde kadınlar bu ürünleri rahatlıkla gömlek ya da ince bluzların altından da tercih edebiliyorlar. Uygun fiyatlarda satılan kalın askılı atlet modelleri her türlü iç giyim ihtiyacına cevap veren ürünlerdir. Kalitesi yüksek fiyatları da ortalama değerde olan ürünleri tercih ederken renk ve model detaylarına da göz atabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kalın Askılı Atlet Modelleri ve Fiyatları

En uygun kalın askılı atlet fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 17 ₺ – En yüksek fiyat 127 ₺
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Modinn 3 39 TL – 58 TL
Ten 1 127 TL
Anıt 13 22 TL –  49 TL
Form Time 4 30 TL – 55 TL
İntimo 3 49 TL – 61 TL
Kategoriler