Kısa Boylu Erkekler Nasıl Takım Elbise Giymeli?

Kısa Boylu Erkekler İçin Kombinler
Konunun KategorisiModa
Okunma Süresi4 Dakika
YazarSude Ketenci

Kısa boylu erkekler nasıl takım elbise giymeli makalemizde kısa boylu erkeklerin takım elbise seçimleri ve kombinleri hakkında bilgi verdik!

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Takım Elbise Giymeli

Kısa Boylu Erkek Kombinleri

Kısa boylu erkekler üzülmeyin, eminiz ki dünyaca ünlü birçok aktörün boyu bilseniz sizde boyunuzdan şikayet etmeyecekseniz. Onların bu farkı göstermemesinin tek nedeni; doğru takım elbise tercihleridir.

Kısa boylu erkekler takım elbise seçerken dikkat etmek zorunda oldukları tek nokta giymiş oldukları kostümde ceket ve kol boyudur. Yani kısa boyluyum diye uzun bir ceket, uzun kollu bir ceket giymek çok yanlış olur. Ya da kısa boyluyum diyerek daha bol bir kostüm giymek çok yanlış bir düşüncedir. Kısa boylu insanların yapmak zorunda olduğu şey aslında çok basittir. Kendi vücut ölçülerine uygun net kol ve boyu çok iyi düşünülmüş, çok beli saran (tabi bular kilolarıyla da doğru orantılı olmak kaydıyla) omuzları çok dar kostümlerden ziyade normal bollukta, vücut hatlarını belli belirsiz ortaya çıkaran ama boyları kesinlikle vücutlarını beden ve bacak boyunu orantısal olarak zedelemeyecek şekilde bir kostüm kullanmaları çok daha iyi olacaktır.

İnsanları uzun gösteren renkler tabi ki vardır. Bunlar genellikle siyahtan ziyade griler ve kendi içinden çizgili kumaşlar hakikaten insanları olduğundan birazcık daha farklı olarak uzun boylu gösterebilir. Bazı insan tiplerinde kareli kumaşlar uzun gösterir bazı insanlarda çizgili kumaşlar uzun gösterir. Bunlar tabi ki her vücut tipine göre değiştiği için net olarak çizgili kumaş ya da kareli kumaş beni uzun gösterir diyemezsiniz. Vücudunuz zayıftır, kareli kumaşlar sizi çok çok daha uzun gösterebilir. Spor bir cekette altına koyu renk bir pantolon giyerseniz, gömlek ve aksesuarınız ya da kravat takmanız da önemli değil, bunlarda sizi uzun göstermede çok yardımcı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kahkül saç kimlere yakışır?

Ombre saç kimlere yakışır?

Bob saç kesimi kimlere yakışır?

Tarçın bakırı saç rengi kimlere yakışır, nasıl elde edilir?

Çikolata kahve saç rengi nasıl elde edilir?