Kız çocuklarına özel tasarlanan atlet ve şort takımları, çocukların ev ortamında ve uyku esnasında rahat etmelerine olanak sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin hoş bir görünüme sahip olması ve rahatlık açısından farklı yaş gruplarına özel hazırlanması kız çocuklarına önemli avantaj sağlıyor. Kaliteli penyeden üretilen atlet şort takımları gece uyurken kullanılabilir ve aynı zamanda iç giyim ürünü olarak da tercih edilebilir. Bu ürünlerin tasarımında renk ve desen seçenekleri oldukça geniş olduğu için seçim yaparken kız çocukları kendi zevklerine göre seçim yapabiliyorlar. Atlet ve şort ürünleri takım olarak satıldığı için görünüm bakımından da çok sevimli ürünlerdir.

Kız Çocuklarına Göre Atlet Ve Şortlar

Atlet ve şort takımları kız çocuklarının iç giyim ürünleri içerisinde önemli bir yere sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler kıyafetlerin altında iç çamaşırı vazifesi gördüğü gibi şort özelliği sayesinde kız çocuklarının elbise ve eteklerle rahat etmesini sağlıyor. Yaz aylarının sıcak günlerinde teri çeken atlet yanında şortlar da kıyafetlerin daha rahat giyilmesine olanak sağlıyor. Her yaş grubuna özel olarak tasarlanan bu takımlar son derece hoş bir görünüme de sahipler. Pamuklu yapısı ve yumuşak dokusu sayesinde kız çocuklarında alerji ya da kaşıntıya neden olmayan şortlu takımlar, kalite bakımından en iyisini sunuyor. Bedeni saran ve rahat hareket kabiliyeti sunan bu şortlu atlet takımları kıyafetlerin altlından potluk yaratmadığı için günün her saatinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kız Çocukları İçin Renkli Takımlar

Atlet ve şortlar takım olarak hazırlansa da mutlaka renk olarak farklı alternatifler sunuyor. Bu ürünleri kız çocukları için tercih eden anneler oldukça titiz seçimler yaptığından mutlaka üretim esnasında kaliteli penye kullanılmasına özen gösteriliyor. Pamuk oranı yüksek olan takımlarda renk bakımından en canlı renkler yanında daha sade renkler de bulunuyor. Daha çok kız çocuklarının ruhuna hitap edecek şekilde tasarlanan takımlarda desen ayrıntısı da es geçilmemiştir. Pembe, kırmızı, açık mavi ve yeşil, beyaz gibi değişik renkler arasından seçim yapılabiliyor. Atlet ve şort takımlarında atletler ince ipli askılı seçilebildiği gibi kalın askılı olanlardan da seçilebilme şansı sunuluyor.

En Çok Tercih Edilen Kız Çocuk Atlet Şort Takımı Modelleri ve Fiyatları

En uygun Kız Çocuk Atlet Şort Takımı fiyatları, modelleri ve markaları burada! En düşük fiyat 22 TL – En yüksek fiyat 73 TL.

Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
İntimo 2 73 TL
Anıl 9 22TL
Kategoriler