İç giyim sektöründe pek bilinmeyen bir iç çamaşır ürünü olan Kombinezon ince kumaşlardan üretilmiş özel tasarımlı kıyafetlerinizi giydiğiniz zaman teninizi belli etmeyen bir iç giyim ürünüdür. Uzun ve dar, mini ve sütyen kombinezonlar şeklinde farklı seçeneklere sahip  olan bu ürün kusursuz bir vücuda sahip olmak için tercih edebileceğiniz en özel iç giyim ürünüdür. Gerek günlük gerekse de özel günler için giyeceğiniz kıyafetlerin üzerinizde daha şık ve düzgün durması için çok gerekli bir ürün olan Kombinezon aynı zamanda jartiyer ve korse gibi iç çamaşırlarınızı daha düzgün ve konforlu durmasına da olanak tanımaktadır. Saten jarse ve ipek kumaşlardan üretilen bu ürünler görünüş itibari ile saten gecelik modellerine benzediğinden dolayı fantezi iç giyim olarak da kullanımı uygundur. Fakat bu ürünleri askılı amacı kıyafetlerin altında bir astar görevi yapmaktır.

Kombinezon &Jupon Çeşitleri Nelerdir?

Kombinezon; jüpon komisole olarak 3 farklı seçenekten oluşmaktır. Jüpon etek altı komisole ise üst iç giyim olarak kullanılır. Straplez ve saten kumaşlardan üretilen kombinezon fiyonklu, tüllü dantelli, tüllü model seçenekleri vardır. Seksi modeller olduğundan dolayı fantezi iç giyim seçenekleri arasında da yer alır.

Jupon Ve Kombinezon Birbirinden Farklı Mıdır?

Jüpon; Kombinezon iç giyim ürününü bir çeşidi olup, alt etki, tarlatan ve iç etek gibi farklı isimlerle de biliniyor. Kombinezonun alt giyim parçası olan jüpon abiye ve etek gibi alt giyim ürünlerini  içerisine giyildiğinde bu kıyafetlerin toplanmamasını çok ince ve açık kumaşlardan tasarlanmış kıyafetlerinde teninizin görünmesini engeller. Jüponlar kaygan ve ince kumaştan tasarlandığından dolayı giyildiğinde eteğin bacaklarda dolanmasını ve elektriklenmesini engeller. Jüponlar özellikle gelinlikler için en elzem iç giyim ürünlerinden birisidir. Çünkü gelinliğin kabarık durmasını sağlayan en etkili üründür.

Kombinezon &Jupon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kombinezon &Jupon alırken dikkat etmeniz gerek en önemli detay beden ölçünüze uygun olmasına ve üzerine giyeceğimiz kıyafetlerle aynı renkte vetonda olmasına dikkat etmeliyiz. Kaygan kumaşa sahip olduğundan dolayı fantezi gecelik amaçlı kullanıldığında vücuda hoş bir etki yaratmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Jupon Kombinezon Modelleri ve Fiyatları

En uygun jupon kombinezon fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 19 TL – En yüksek fiyat 130 TL’dir.
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Nbb 3 25 TL – 32 TL
Blackspade 4 60 TL – 130 TL
Kom 9 46 TL – 111 TL
Doreansa 5 43 TL – 70 TL
Le Jardin 2 41 TL – 42 TL
Kategoriler