Kadın giyiminin vazgeçilmezlerinden biri olan külotlu çoraplar, diğer alternatiflerine nazaran en rahat seçeneklerdendir. Külotlu çorap, küçük – büyük demeden her yaş aralığındaki kadınların giydiği bir parçadır ve bel kısmından başlayarak tüm alt vücudu tek parça halinde sarar. Bel bölgesini tamamen saran üst kısmı sayesinde bel kısmındaki fazlalıklar da kolay bir şekilde toparlanabiliyor. Bu sayede giyen kişiler daha sıkı ve şekilli bir vücuda sahip olabiliyorlar.

Kadın Külotlu Çorap

Çoğunlukla etek ya da pantolon altından çıplak ten hissi ve görünümünü sevmeyen kadınlar külotlu çorap giymeyi tercih ediyor olsalar da, kıyafetlerine renk katmak için giyenler de bulunuyor. Kışın bacakları soğuktan korumak için pantolon altından giymek için de pamuklu modeller sıklıkla tercih ediliyor. Külotlu çorap seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Giyen kişi için her ne kadar sıradan bir çorap olsa da etraftaki kişiler için durum öyle olmayabiliyor. Bu nedenle giyilen tüm kıyafetlerde olduğu gibi külotlu çorap konusunda da dikkat edilmesi gereken nokta, kıyafet ile olan uyumun yakalanmasıdır. Uyum denince çorabın kıyafet ile aynı renk olduğunu anlamak oldukça yanlış bir düşüncedir. Uyum, gerektiği yerde kıyafetin rengine aykırı olan bambaşka bir renk giymektir. Ancak külotlu çorap konusunda genellikle kıyafetten ayakkabıya olan geçişi yumuşatmak esas alınan noktadır. Bu nedenle her kadının dolabında ten rengi ve siyah renginde en az bir adet külotlu çorap bulundurması gerekir.

Külotlu Çorap Modelleri

Yukarıda yer alan ürünlerimiz çoğu kadının yalnızca ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği bir parça olsa da birçok kadının da kombinlerinin vazgeçilmezidir. Günümüz modasına ayak uydurarak renk ve model anlamında oldukça değişen ve gelişen modeller sayesinde kombin yapmak artık daha kolay bir hal aldı. Dizlerin üzerinde olan fiyonk, çiçek, tavşan gibi birçok desen sayesinde uzun ya da geniş bir sweathsirt ile rahatlıkla kombin yapılabiliyor. Kısa etek ile de oldukça şık duran desenli külotlu çoraplar sayesinde bacaklar artık boş ve sıradan görünümden kurtuluyor. Kaliteli çoraplar sayesinde uzun süre bir sorun yaşamadan kullanımı sağlanabiliyor.

En Çok Tercih Edilen Külotlu Çorap Modelleri ve Fiyatları

En uygun külotlu çorap fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 18 TL – En yüksek fiyat 35 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Mite Love 32 18 TL – 35 TL
Kategoriler