Sütyen, kadınların giymiş olduğu bir iç giyim ürünüdür. Hem göğüslerin ucunu kapatmak, hem de göğüsleri dik göstermek için kullanılır. Her kadının sütyen tarzı farklıdır. Pek çok sütyen modeli vardır ve kendinize uygun olanı seçmeniz en doğrusu olacaktır.

Leoparlı Sütyen Takımı Modelleri

  • Kahverengi leoparlı sütyen takımı
  • Siyah leoparlı sütyen takımı
  • Yanları tüylü leoparlı sütyen takımı
  • Gri leoparlı sütyen takımı
  • Boyundan bağlamalı sütyen takımı
  • Jartiyerli leopar sütyen takımı
  • Tangalı leopar sütyen takımı

Leoparlı sütyen takımları her türlü sütyen çeşidinde kullanılır. Oldukça sık tercih edilen leoparlı sütyen takımları her renge uyum sağlar ve daha güzel görünmenizi sağlar. Ayrıca pek çok modelle de uyum sağlar.

Leopar Sütyen Çeşitleri Nelerdir?

Dolgulu sütyen: Küçük göğüslü bayanlar tarafından tercih edilir. Leopar modelleri çok şık bir görünüm sağlar.

Straplez sütyen: Yaz aylarında elbise ve askılı kıyafet giyerken çok tercih edilir.

Push-up sütyen: Göğüsleri yukarı kaldırarak 1-2 beden daha büyük görünmesini sağlar. Dolgulu sütyenlerde olduğu gibi göğüsleri küçük olan bayanlar tarafından tercih edilir.

Dekolteli sütyen: Göğüs yapısı U şeklindedir. Dekolteli sütyen, göğüs kısmı açık elbiseler için çok avantajlı bir iç giyim ürünüdür.

Sporcu sütyen: Spor yapan bayanlar tarafından çok tercih edilir. Spor yaparken göğüslerin dik kalmasını sağlayan bir sütyen türüdür.

Leopar Desenli Sütyenlerde Büyük Beden

Balenli ve toparlayıcı özelliği olan leopar sütyenler göğüsleri büyük olan bayanlar tarafından tercih edilir. Göğüsleri toparlayarak daha küçük görünmesini sağlar. Silikon sütyen modelinde bulunan bir madde göğsünüze yapışır ve kayma yapmaz. Küçük miktarda da göğsünüzü yukarı kaldırır. Sutyen kişiye özel bir üründür. Rengi, modeli ve bedeni tamamen kişiye özeldir. Sutyen alımında en önemli etken rahatlıktır. Bu nedenle sutyen alırken sadece görünüşü değil rahatlığınızı da düşünmelisiniz. En güzel sutyen modelleri sizin tarzınızı yansıtan ve rahatlığınızı sağlayan sütyendir. En güzel renk ise size yakışan ve tarzınızı yansıtan renktir. Leoparlı sütyen takımı modellerinin fiyatları mağazadan mağazaya farklılık gösterir ancak ortalama fiyatlarda satışa sunulur.

Kategoriler