Ayyıldız iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Ayyıldız iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Ayyıldız İç Giyim Modelleri

Adını kadın iç çamaşırı takımları ile duyuran markanın, sütyen takımı olarak çeşitli modelleri bulunmaktadır. İsteyen kadının alt üst, isteyen kadının yalnızca üst veya yalnızca alt olarak satın alabileceği ürünlerin modelleri oldukça ilgi çekici ve rahattır.

Bir kadının bir sütyenden beklentisi üzerinde rahat olması kadar, içerisinde rahat hissetmesidir. Çoğu kadın, göğüslerinin daha büyük ve dik durmasını sağlamak amacıyla göğüslerinin olduğu bedenden daha düşük bedende takımlar almakta ve aslında hata yapmaktadır. Olunan bedenden daha küçük beden sütyen giymek, kadının sağlığını olumsuz etkilemektedir. Sütyenin durduğu yerleri kesilmesi ve acımasından çok, kadının göğüslerinin dar bir kalıba sokulması kadının canını yakmakta ve ona zarar vermektedir.

Kadının olduğundan daha küçük beden sütyen kullanmasına gerek kalmadan göğüslerinin güzel görünmesini sağlayan bir markadır Ayyıldız İç Giyim. Çeşitli modelleri ile kadının çekiciliğini de arttırmaktadır. Ayrıca üretim yaptığı kumaşları, kadın sağlığı düşünülerek üretilmiş olan iç çamaşır takımları, herhangi bir kaşınma ve tahriş yapmamakta, kadının çamaşırın içerisinde kendisini iyi hissetmesini sağlamaktadır.

Ay yıldız Sütyen Modelleri

Çoğu sütyenin aksine, Ayyıldız İç Giyim sütyenleri, kadınlarda, bir an önce akşam olsa da şu sütyenden kurtulup rahat etsek, hissi yaratmaz. Kullanılan kumaşların kalitesinden ve sağlık standartlarının düşünülmüş olmasından dolayıdırki; sütyenler ve külotlar kesinlikle kesme yapmamakta ve uzun yıllar yıkamaya dayanmaktadır. Dantelli modeller de dahil olmak üzere, çamaşırlarda uzun yıllar bozulma olmaz. Renkleri kaçmaz ve bedenleri küçülmez. Ayrıca alt çamaşırlar, regli kanını içine çekmeyecek şekilde üretilerek, temizlenmesi kolaylaştırılmıştır. Bu durum iç çamaşırın uzun yıllar kullanım fırsatı bulmasını sağlamakta ve kötü görüntülerin oluşumundan kaçmasına yardımcı olmaktadır.

Ay yıldız Külot Modelleri

Ay yıldız İç Giyim, sattığı sütyen-külot takımları ile dikkat çekmiş bir marka olarak, ürünlerinin kalitesine ve kumaş bilgisine dikkat etmektedir. Ürettiği yüzlerce modeli uygun fiyata satarak alıcıyla buluşturan marka, adını bu denli duyurmuş olan diğer markaların yanında en uygun fiyata çalışan markadır demek doğru olacaktır. Daha fazla çeşit görülmesi ve mağazada olmayan ürünlerin de müşterilere iletilmesi amacıyla İnternet alışverişini destekleyen marka, belirli aralıklarla indirim yapan ve ücretsiz kargo seçeneği sunan bir markadır.

Kategoriler