Blackspade iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Blackspade iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Blackspade İç Giyim

Kadın ve erkek içlikler modelleri, termal tişörtler, külotlar ve boxerler satarak bir marka haline gelmiş olan Blackspade, sattığı ürünlerde farkını ortaya koymakta ve müşterilerine en kaliteli ürünlerini satarak müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Çeşit çeşit renkte ve çeşitli modellerde ürün üretip alıcısıyla buluşturan marka, özellikle kış aylarında bir hayli hasılat yapmakta ve her geçen gün kendini biraz daha geliştirmektedir.

İthal olarak elde ettiği son kalite kumaşlar ile üretim yapan marka, uzun yıllar rengi solmayan, çekmeyen ve varlığı belli olmayan içlik modelleri üreterek, kullanıcıların aynı ürünü birkaç yıl kullanmasına fırsat sağlamıştır. Kış aylarında, özellikle soğuk yerlerde çalışan kişilerin daha fazla ihtiyaç duyduğu alt ve üst içlikler tişörtlerin, kazakların, badilerin, bluzlerin, sweatlerin, pantolonların ve diğer tüm kıyafet çeşitlerinin altında kendini belli etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Blackspade Külot Modelleri

Blackspade İç Giyim, külot ve boxer modellerinde de ithal kumaşlar kullanmakta, kişinin sağlığını ön planda tutarak, alerji yapmayan, kaşındırmayan ve tahrişe neden olmayan üretimler sağlamaktadır. Külot ve boxer konusunda en uzun yaşama ömrü olan modelleri üreten marka, rakiplerinin aksine biraz daha fazla fiyat talep etse de, verdiği kalite ile açığı kapatmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı alıcıları olan markanın internet alışverişlerinde düzenli indirimler yapılmaktadır. Ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişte ücretsiz kargo seçeneği sunan marka, kargo teslimini en hızlı yapan firmalar ile çalışır.

Ürünlerin kalitesi en iyi laboratuvarlarda test edilmiş ve bu işin uzmanları tarafından onaylanarak değerlendirilmiştir. Kesinlikle insan sağlığına zararlı ürün satmayan ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan bir markadır. Dilek ve şikayet kutusu için oluşturduğu mail adresine atılan tüm mailler, işin uzmanlarınca değerlendirilmekte ve mail atan kişilere geri dönüş yapılmaktadır. Değerlendirmelerin dikkate alınıp düzeltilme aşamasında olduğu bildirilmektedir.

Marka görüldüğü üzere her konuda farkını ortaya koyan ve benzersiz çalışma kadrosu ile çalışarak tüm müşterileri ile özel olarak ilgilenerek beğeni toplayan bir markadır. Uzun yıllardır kendini geliştirmiş olan tecrübeli firma, kendi alanında en iyisi olma yolunda attığı adımlarda hızlanmış ve her anlamda başarı sağlayarak önemli markalar arasında yerini almıştır.

Kategoriler