Diamond iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Diamond iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Kadın iç giyim konusunda bir dünya markası haline gelerek, her geçen gün kendini geliştirmiş ve çeşitli ürünler üretmiş olan Diamond İç Giyim, dünyanın çeşitli ülkelerinden sipariş alan ve ürünlerini alıcılarıyla buluşturan bir markadır. Kadınların ihtiyaç duyabileceği her parçanın üretimini sağlayan Diamond, ürünlerinin kalitesi ile adından söz ettiren ve her gün yüzlerce alıcı ile buluşarak satışlarını arttırmayı başarmıştır.

 Diamond Sütyen, Külot ve Jartiyer

Sütyen, sütyen takımı, külot ve jartiyer satışı yaparak, kadınların istedikleri ürüne kolayca ulaşmasını sağlayan marka, kadın sağlığına önem veren markalardan biridir. Ürünlerinde kullanılan kumaşlar, kadın sağlığı dikkate alınarak seçilmiş kaliteli kumaşlardır. Gerek sütyen takımları, gerekse de jartiyerler kadın vücudunda herhangi bir kesme durumuna neden olmadığı gibi kaşınma ve tahriş de yapmayacak şekilde üretilmiştir.

Markanın ürünleri 30 derece sıcaklıkta kısa süre makinada veya elde yıkandıkları sürece herhangi bir bozulma göstermezler. Ürünlerin kurutma makinasına atılması da sakıncalıdır, mümkün olduğunca düz bir şekilde evde petek üzerinde kurutulmalıdır. Ürünler çekme veya renk atma gibi bir sorun çıkarmaz. Uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilmiş ve kadınların kullanımına sunulmuştur.

 Diamond İç Giyim Modelleri

Oldukça kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmiş olan modellerin fiyatları, rakip firmalar ile kıyaslandığında oldukça uygun kalmaktadır. Kadınların cebini yakmayacak ve tüm kadınlar tarafından alınabilecek şekilde ayarlanmış fiyatlar, ürünlerin kalitesine göre düşük kalsa da firma bu konudaki istikrarını korumaktadır.

Sitemizde çeşitli ürünlerini bulunan markanın ürünleri, ücretsiz kargo seçeneği ile Türkiye’nin her köşesine gönderilmekte ve hızlı teslimat seçeneği ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Fiyatlara ek bir ücret talep etmeyen sitemiz sayesinde, Diamond her gün yüzlerce müşterisi ile buluşarak çeşitli satışlar yapmaktadır.

Gizli paket seçeneği sunan sitemiz, alınan ürünün müşteri ile satıcı arasında kalmasına özen gösterir. Bu konularda hassasiyet gösteren müşteriler için sunulan bu seçenek, müşterinin ürünü istediği yere söylemesine olanak tanımaktadır. Ayrıca sitemiz iade ve değişim şartları dahilinde, ürünleri kabul etmekte ve hızlı bir şekilde işlemlerini sürdürerek müşterinin mağdur olmamasına özen göstermektedir. İade işlemleri kısa sürede halledildikten sonra, ürünün ücreti müşterinin hesabına yatırılır.

Kategoriler