For Dreams iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek For Dreams iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Genel olarak kadınların iç giyimiyle ilgilenen ve ürünlerini fantazi giyim adı altında toplayarak, yalnızca özel gecelere uygun üretim çalışmaları yapan For Dreams, adından da anlaşılacağı üzere hayaller için demektir. Kadınların cinsel yaşamlarında kendilerini ve karşı tarafı memnun etmeleri için tasarlanmış olan onca kıyafet, çeşitli tarzlarda, çeşitli renklerde ve çeşitli modellerde üretilmiştir.

For Dreams Şort,Tanga ve Transparan Takım

İsteyen kadının elbise, isteyen kadının tanga takım, isteyenin de şort takım ya da transparan takım şeklinde edinebileceği modeller, tüm kadınlar düşünülerek tasarlanmış ve her kadına uyum sağlayabilecek parçaların üretimi sağlanmıştır. Deri, kesik, transparan, yapışan elbise modelleri ve tanga ve jartiyer modelleri üreterek satış yapan For Dreams İç Giyim, üretimlerini çeşitli beden ayrımları göz ederek yapmış ve bu sayede çoğu kadının ilgisini toplamıştır.

Ürünleri sağlık kontrollerini başarıyla atlatmış markanın ürünleri, pamuklu kumaştan üretilmiştir. Herhangi bir kesik, tahriş, alerji, kaşınma veya egzamaya neden olmayan ürünler, dayanıklı ürünlerdir ve uzun zaman kullanılabilir. Yıkama ve kurutma detaylarına dikkat edilmelidir. Ürünler 30 derecenin altındaki sıcaklıkta, kısa süre yıkanmalıdır. Ayrıca kesinlikle kurutma makinasına atılmamalı, dışarda düz bir şekilde kurutulmalıdır. Kurutma makinasına atılmış ürünlerde bozulma görülebilmektedir. Ayrıca makinada daha fazla durması, ürünün küçülmesine neden olabilir. Bu durum da, kullanıcı ürünü giymeye kalktığında ürünün yırtılması anlamına gelebilmektedir.

For Dreams İç Giyim Modelleri

Sitemizde çeşitli model ve renklerde ürünleri bulunan markanın tüm ürünleri, ücretsiz kargo kampanyamıza dahildir. Fiyatlarının uygunluğu ile dikkat çeken markadan alınan ürünler için, ekstra para ödenmemesinin gerekliliği düşünülmüş ve sitemiz tarafından kargo ücreti kaldırılmıştır.

Ayrıca tüm ürünlerimiz, kullanıcıların isteğine göre gizli paket ile gönderilebilir. Bu sayede, ürünler alıcı ile satıcı arasında kalarak, alıcının zor durumda kalmasını engeller. Ayrıca sitemiz, tüm bunlara ek olarak iade ve değişim yapmaktadır. Tüm işlemler 2-3 iş günü içerisinde halledilerek, müşteri ile iletişime geçilir. Oldukça kolay işleyen süreçte, sitemiz müşterisinin yanında yer alan tutum sergilemektedir. Bu durum da, müşterinin zor durumda kalmasını ve mağdur olmasını engellemekte, aksine müşteri memnuniyetinin sağlanmasını sağlamaktadır.

Kategoriler