Form Time iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Form Time iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Form Time  Bustiyer, Straplez Sütyen,Slip ve Korse

Askılı büstiyer, destekli desteksiz straplez sütyen, likralı slip, kayma yapmayan ve kıyafetlerin altından belli olmayan korse, likralı atlet, korse atlet, çıtçıtlı body, boxer korse, duble bel tayt, hamile korse ve jüpon gibi kadın ürünleri ile, çeşitli erkek boxer modelleri üreten firma, ürettiği her ürün için sayısız model tasarlamış ve çeşitli renk ve bedenlerde satışlar yaparak, adını dünya genelinde duyurmuştur.

Ürünlerinin üretiminde pamuklu kumaşlar tercih eden marka, son derece kaliteli satışlar yapmaktadır. Kadın ve erkek sağlığını düşünerek hareket eden markanın ürünleri, kadınlarda veya erkeklerde herhangi bir sağlık problemine yol açmayacağı gibi kaşınma, tahriş, egzama ve alerji de yapmaz. Ayrıca korseler vücudu rahatsız etmez, vücutta kesiklere neden olmaz. Vücudu tamamen kaplama özelliği sayesinde, kadınlar herhangi bir sorun yaşamadan vücutlarının olduğundan daha hoş görünmesini sağlayabilmektedir.

Form time, sitemizde en uygun fiyatlara sahip markalardan bir tanesidir. Form Time markasının ürünleri, kaliteyi yansıtmasının yanı sıra ucuz olarak üretilmiş ve müşteriye sunulmuştur. Her kesimden müşterinin rahatça ayırabileceği bir bütçeye uygun olan fiyatlar, müşterilerin cebini yakmadan alışveriş yapmalarını sağlamıştır.

Form Time İç Giyim Modelleri

Uzun yıllardır üretim yapan marka, kalitesini son yıllarda diğer markalar ile daha çok eşleştirmiştir. Ürünler uzun yıllar kullanıma uygundur ve yıkama ve kurutma işlemleri esnasında, üzerinde yazan bazı kurallara uyulduğu takdirde sorun çıkarmamaktadır. Ürünler mümkünse 30 derecenin altında 15 dakika yıkanmalı ve kurutma makinasına sokulmadan doğal yollarla, doğru bir şekilde serilerek kurutulmalıdır.

Sitemizde çeşitli modellerde ürünü bulunan markanın satışları çok yüksektir ve alıcılar tarafından, özellikle ucuzluğu dikkat çekilerek alınmaktadır. Ücretsiz kargo seçeneği sunarak, müşterilerinin ekstra paralar vermesini engellemek isteyen sitemiz, gizli paket özelliği sayesinde de, alınan ürünün müşteri ile satıcı arasında kalmasını sağlayabilmektedir. Özellikle korse almış olan ve bunu diğer kişilerden saklamak isteyen kadınların başvurduğu bu yol sayesinde birçok kadının mağduriyeti engellenmiştir.

Koşulsuz iade ve değişim şansı sunan sitemizin ürünleri, hızlı bir şekilde değiştirilmektedir veya iade ile ilgili problemler de kısa zamanda giderilmektedir.

Kategoriler