Goldenbay iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Goldenbay iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

GoldenBay İçlik, Boxer ve Tanga

Erkek atlet, boxer, tanga, slip, tişört, alt üst termal içlik, pijama ve boxer atlet takımı ve kadın alt üst termal içlik, tişört ve çocuk alt üst içlik üretimi yaparak satış sağlayan markanın, çeşitli model ve tarzlarda ürünleri bulunmaktadır. Özellikle içlik, boxer ve slip konusunda çeşitli renk ve tarzlarda üretim yapan marka, en çok satışı bu ürünler üzerinde yapmaktadır.

Markanın ürünleri gerekli sağlık kontrollerinden geçerek satışa sunulmuş ürünlerdir ve kumaşları yüzde yüz pamuktur. Herhangi bir kaşıntı, alerji, tahriş ve egzama gibi sağlık problemlerine neden olmayan ürünler, markanın öne çıkma süresini kısaltmış ve Türkiye ve çeşitli dünya ülkelerinde tanınmasına fırsat sağlamıştır. Kullanılan ürünler vücutta herhangi bir kesmeye neden olmamaktadır. Kıyafetlerin altında hissedilmeyen ve kesinlikle belli olmayan ürünler üreten marka, kişilerin günlük hayatlarında iç çamaşırlarından ötürü acı çekmemesini sağlamaktadır.

Son derece güvenli ve kaliteli alışverişin birinci sitesi olarak anılan sitemizde, onlarca ürünü bulunan markanın ürünleri her geçen gün müşteri sayısını ve satışlarını arttırmaktadır. Ürünler her gün yüzlerce kişinin sepetine girmekte ve yüzlerce kişi tarafından da alınmaktadır. Fiyatlarının uygunluğu ile dikkat çeken ve ilgi gören marka, rakiplerinin aksine bir hayli uygun fiyatlardan satış yaparak müşterilerinin memnun olmasını sağlamaktadır.

 

Sitemiz markanın ürün fiyatlarının artmasını engellemek amacıyla, ücretsiz kargo imkanı sunmakta ve ürünün fiyatı her ne olursa olsun, herhangi bir alt limit koymadan kargonun bedavaya gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca hızlı kargo özelliği olan sitemiz sayesinde, müşterilerimiz uzun uzun beklemeden ürünlerine kolayca erişebilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilir.

Goldenbay İç Giyim Modelleri

Sitemizin sunduğu diğer bir avantaj ise, gizli paket özelliğidir. Aldığı ürünü kimsenin görmesini istemeyen müşterilerimizin seçebileceği bu özellik sayesinde, ürünlerimiz başkasının eline geçmeden direkt olarak alıcıya iletilir ve içerisinde ne olduğunu, müşteri ve satıcı haricinde kimse bilmez. Özellikle toplu alanlara gönderilen siparişlerde, bu özellik alıcıyı oldukça rahatlatmaktadır.

Sitemiz koşulsuz iade ve değişim fırsatı sunan bir sitedir. İsteyen kişiler ürünlerini rahatlıkla kısa sürede değiştirebilir ve iade ederek verdikleri ücreti kolayca geri alabilir.

Kategoriler