İmer iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek İmer iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

İmer İç Giyim Modelleri, Renkleri ve Bedenleri

İmer markası genel olarak atlet, büstiyer ve tayt gibi ürünler üretir. Bu marka tarafından kadınlara yönelik pek çok içlik giysi tasarlanmıştır. Sitemizde sizlere bu markanın farklı içlik giysilerini sunuyoruz. Bu giysilerin başında atlet modelleri gelir. Aynı zamanda farklı büstiyer ve sütyen modelleri de kadınlara özel sunulan giysiler arasında yer alır. İmer markası tarafından tasarlanan bu ürünlerin temel özelliği konforlu olmasıdır. Çünkü içlik giysiler rahat ve esnek bir yapıya sahiptir. Sitemizde kadınlara özel olarak tasarlanan bu içlik giysiler satışa sunulur. İmer marka atletler, taytlar, sütyenler, büstiyerler ve benzeri her türlü ürün için sitemizi inceleyebilirsiniz.

İmer Sütyen Ve Büstiyer

Kadınlar tarafından en fazla ihtiyaç duyulan içlik giysiler arasında sütyenler ve büstiyerler de yer alır. İmer sütyen ve büstiyer modelleri hem esnek bir yapıya sahiptir hem de rahattır. Aynı zamanda farklı bedenlere uygun ölçülerin bulunması ile de çok çeşitlidir. İmer sırtı çapraz model sütyenler çok fazla tercih edilen modeller arasında yer alır. Aynı zamanda sade ve rahat olan dikişsiz sütyen modeli de vardır. Büstiyer modelleri olarak da ince askılı büstiyerler ve sütyen kaplı olan büstiyerler vardır. Sitemizde bunlar gibi İmer marka atlet ve büstiyer modelleri bulunur. Genel olarak beyaz ve sade bir renkte olurlar.

İmer Atlet Ve Tayt

Sitemizde İmer markasına ait olan ince askılı, dantelli, sütyen kaplı ve straplez model çeşitli atletler bulunur. Bu atlet modelleri estetik ve esnek tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda kadınlar için tasarlanmış olan farklı tayt modelleri de vardır. Sitemizden İmer markasına ait bu ve benzeri ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. Hem atlet hem de tayt modelleri oldukça kaliteli ürünlerdir.

Hamileler İçin Özel Ürünler

İmer markasının hamile kadınlar için tasarlamış olduğu içlik giyim ürünleri sitemiz üzerinden sizlere sunulur. Hamileler için emzirme sütyeni ve atleti oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda hamile kadınlar için İmer markası tarafından sunulan hamile atleti ve taytı modelleri de vardır. Sitemizde bu rahat ve kaliteli içlik ürünler kolay ödeme seçenekleri ile satılıyor.

Kategoriler