Jasmin iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Jasmin iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Jasmin İç Giyim

Jasmin genel olarak bayanlara özel tasarlanmış olan gecelik, sabahlık, pijama ve benzeri ürünler sunan bir markadır. Birbirinden farklı gecelik modelleri vardır ve her model tasarımı ile dikkat çeker. Hem çekici hem de estetik tasarımlara sahip olan gecelik modelleri çok kullanışlı giysiler arasında yer alır. Bununla birlikte kaliteli sabahlık modelleri de çok kullanışlıdır. Pijama takımları birbiri ile uyumludur ve aynı zamanda bütün bu giysilerin farklı renkleri bulunur. Gecelikler seksi tasarımı ile dikkat çekerken sabahlıklar rahat olması ile ön plana çıkar. Sitemizde Jasmin markasına ait olan bu ve benzeri ürünler satışa sunuyoruz. Jasmin markasına ilgi çekici gecelikleri, rahat sabahlıkları, uyumlu pijama takımları ve benzeri ürünleri sitemizde sizlere sunuluyor.

Jasmin Gecelikleri

Jasmin markası tarafından üretilen ve birçok farklı tasarıma sahip olan gecelik modelleri sitemizde sizlere uygun fiyatlar ile satılıyor. Uzun tül gecelik modelleri veya yırtmaçlı gecelikler çok seksi bir tasarıma sahiptir. Uzun geceliklerin mavi, siyah, pembe ve benzeri pek çok renge sahip olan modelleri vardır. Aynı zamanda kısa gecelik modelleri de vardır. Jasmin kısa geceliklerinin tül modelleri veya leopar desenli modelleri vardır. Bununla birlikte farklı modellere sahip olan kısa gecelikler de bulunur. Sitemizde bu markanın hem uzun hem de kısa gecelik modelleri sizler ile buluşturuluyor. Jasmin marka birçok şık ve estetik gecelik modeli kadınlar üzerinde oldukça iyi durur.

Jasmin Sabahlık Modelleri

Sitemizde en fazla satılan Jasmin marka ürünler arasında sabahlıklar da yer alır. Sabahlık modelleri hafif ve kaliteli kumaşlara sahiptir. Bu sayede de vücudu rahat tutar. Saten sabahlıklar veya şal yaka sabahlık modelleri hem estetik hem de konforlu tasarımı ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Jasmin marka sabahlık ve gecelik birleşimi takımlar da bulunur. Bununla birlikte hem sabahlıklara hem de geceliklere benzeyen birçok pijama takımı da vardır. Sitemizde bu markanın birbirinden farklı model ve tasarıma sahip olan birçok kadın giysisi satılıyor. Şık ve kaliteli Jasmin geceliklere, sabahlıklara, pijama takımlarına ve benzeri ürünleri sahip olmak için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Kategoriler