Kom iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Kom iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Kom İç Giyim Modelleri

İç çamaşırları günümüzde günlük olarak kullanılan ihtiyaçlardır. Temiz olması v e kaliteli olması sağlık açısından büyük önem taşır. İç çamaşırı alışverişlerinde sağlığına önem veren kişilerin tercihi kaliteli ürün satan firmalardır. Özel esnek ve hava sirkülâsyonu sağlayan çamaşırlar vücutta tahrişe engel olur. Sürekli hava aldıran çamaşırlar ile gün boyu daha rahat edilir. Sıcak ve soğuğa karşı korumalı olan bu ürünler kaliteleri ile tercih edilmektedir.

Kaliteyi Ucuza Getirin

Kom, yıllardır kaliteli çamaşır üretimi yapan tescilli bir firma olarak, müşterilerine her koşulda rahatlık sunar.  Oldukça geniş ürün yelpazesi ve birçok müdavimi bulunan iç giyim markası,  her sezona özel olarak çıkardığı yeni ürünler ile de dikkat çekmektedir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa sürede ürünlerin müşteriye ulaşmasını sağlamaktadır. Birinci derece kalite yönetimi ve üstün müşteri hizmet temsilcileri ile her türlü iç giyim ihtiyaçları güvenle giderilir.

Birbirinden Farklı İç Çamaşır Seçenekleri

Marka genelinde çok sayıda farklı ürün yer alır. Renk ve desen seçeneklerinin yanı sıra farklı kumaş ve özellikte ürünler ile de kaliteli hizmet sunulmaya devam edilir. Bayanlara özel sunulan külot reyonunda, her zevke ve her bedene uygun külot bulmak mümkündür. Long Külot, Angeline Külot,  Corlo Kilot, İsabella Külot,  3’lü Külot, Lotus Külot, Teresa Külot, Sofia Külot, Rosenne Külot gibi şort çeşitleri şuan online olarak satışa sunulan ürünlerden bazılarıdır.

Her tarza uygun sütyen seçenekleri ile de rahatlık sunan marka, Push up sutyen, Leopardo destekli Sütyen,  Angeline   Destekli Sütyen, Dorina Dikişsiz Sütyen, Toparlayıcı Sütyen,  Nostalji Toparlayıcı Sütyen, Üçgen Sütyen, Minimizer Sütyen gibi farklı model sütyenler ile de satışlarına devam etmektedir. Bunların yanı sıra korse çeşitleri, mayo bikini türleri, gecelik ve sabahlık modelleri de dikkat çeken ürünler arasında yer alır.

Erkeklere Özel Külot Ve Slimler Kom Marka

Çamaşır dünyasında yer alan çeşitler arasında erkeklere özel sunulan ürünler de yer alır.  Hem külot hem slim olarak farklı modellerin satışına imkân sunan Kom,  her tarza hitap eden boxer modelleri ile de ilgi görmektedir. Erkek Slip modelleri, Jeus Boxer, Zen boxer,  Minor Erkek Boxer,  Davide Erkek Boxer gibi modeller birçok erkeğin tercihi olmaktadır. Birçok farklı modeli inceleyip tercihlerinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Kategoriler