Lady Lingerie iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Lady Lingerie iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Lady Lingerie İç Giyim Modelleri

İç Giyim markası olarak hizmetlerine devam eden Lady Lingerie, bugüne kadar satışa sunduğu birçok modeli ile dikkat çeker. Pamuksu kumaş pijamaları, penye takımları, dantel işlemeli pijama takımları gibi farklı kumaş seçenekleri ile ürün satışlarına devam etmektedir.

Birbirinden Şık Ve Renkli Gecelik Modelleri

Gecelik ve pijamalarda rahatlık önemlidir. Yumuşacık kumaşlar ve kaliteli üretim seçenekleri ile üretilen pijamalar rahat bir giyim imkânı sağlamaktadır. Yazın hava sirkülâsyonu sağlayan kumaşların kullanıldığı pijama takımlarında, kışın sıcak tutan ve hava geçirmeyen kalın yünlü kumaşlar tercih edilir. Lady Lingerie kendi adına ait birçok pijama seçeneği ile her türlü ihtiyacı karşılar. Çiçek desenli boydan gecelik, puantiyeli ve yırtmaçlı ince gecelik, kısa kollu gecelik, puantiyeli gecelik ve sabahlık takımı,  dantelli gecelik ve sabahlık, askılı büyük beden gecelik, desenli şort takımlar, büyük beden çizgili pijama takımı, nakışlı ve uzun kollu pijama takımı, taytlı ve uzun kollu pijama takımı, büyük beden kapri takım, transparan uzun kollu pijama takımı, en çok tercih edilen ve şuanda satışı devam eden ürünlerdendir. Üç parçalı şortu  pijama takımları, alternatif  arayanların tercihi olmaktadır. Dört parçadan oluşan gecelik takımları ise rahatına önem veren fe her anı farklı yaşamak isteyen bayanların tercihleri aracındadır.

Taytlar İle Gelen Rahatlık

Tahtlar günümüzde birçok kıyafetle birlikte tercih edilir. Rahatlığı ve hafif hissettirmesi gibi nedenlerle bluzların altına giyilmektedir. İnce kumaştan üretilen taytlar geceleri de pijamaların tamamlayıcısı olarak tercih edilir. Paçası dantelli tayt modelleri, transparan görünümlü ve dantelli taytlar,  gri bordo geçişli tayt modeli, dantelli şerit tayt, diz üstü tayt, desenli güpürlü tayt modelleri bu anlamda tercih edilen ürünlerdendir.

 En Yeni Model Dantelli Ürünler

Dantel özellikle gecelik modellerinde ve iç giyim ürünlerinde sıkça tercih edilir. Kendine güvenen kadınların tercihi dantelli modellerden yanadır. Vücudu sıkmayan esnek yapıdaki dantelli bluzlar pamuklanmayan kumaşı sayesinde rahatlıkla tercih edilir. Fantezi dantel gecelikler, sırtı dantelli body modelleri, uzun kollu ve dantelli siyah body çeşitleri ve birçok dantelli diğer ürün seçenekleri ile sitemiz hizmetlerine devam etmektedir.

 

 

 

Kategoriler