Naymphe iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Naymphe iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

İç giyim ürünleri konusunda son derece iyi ürünler sunan Naymphe markası kadın ruhuna hitap eden tasarımlar ortaya çıkarıyor. Birçok bakımdan insanların zevklerine hitap eden bu ürünler insanların iç giyimdeki tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor. Özelliklere kadınlara hitap eden tasarımlar içerisinde farklı ürünlerle ön plana çıkan bir markadır. Gecelik modelleri, ikili takımlar, pijama takımları gibi çok geniş bir ürün skalasına sahip olduğu söylenebilir. İç giyim konusunda çok başarılı olan bir markadır.

Naymphe Gecelik Modelleri

Kadınların en çok ilgi duyduğu giyim ürünlerinden biri de gecelik takımlarıdır. Tekli olarak satıldığı gibi takım olarak da satılan gecelik tasarımları günlük kullanım için ya da çeyiz olarak tercih edilebiliyor. Renk skalası son derece geniştir. Kına yeşili, canlı pembe ya da pudra gibi renk seçenekleri ile sunulan geceliklerde her kadın bedenine uygun tasarımlar bulunuyor. Derin bacak dekoltesi ya da göğüs dekoltesi gibi çeşitli modelleri bulunan bu ürünlerde tül ve gipür gibi detaylar da ağırlıklı yer alıyor. Satenin büyüleyici dokunuşu ile Naymphe gecelik tasarımları hemen her kadının severek tercih ettiği ürünler arasındadır.

Naymphe Geceliklerinde Takım Seçenekleri

Gecelik satın alırken kadınların en çok tercih ettiği ürünler genelde ikili takımlardır. İster uzun isterse kısa olsun mutlaka gecelik ve sabahlık takımı kullanmaya özen gösteriyorlar. Uzun boylu kadınlar genelde uzun ve derin bacak dekoltesi olan gecelikleri tercih ederken daha minyon hanımlar midi boy gecelik takımlarını kullanmayı tercih ediyor. Gecelik tasarımlarında transparan modeller oldukça ön plandadır. Saks mavi son dönemde ön plana çıkan gecelik renkleri arasında yerini alıyor.

Naymphe Pijama Takımları

Kadınlar gecelik kadar pijama takımlarına da önem veriyor. Sağlıklı bir gece uykusu için pijama takımları son derece önemli ürünlerdir. Satenden hazırlanan bu pijama takımları alt ve üst şeklinde tasarlanıyor. Biraz bol ve salaş hazırlandığından uyku esnasında rahat bir hareket kabiliyeti sunuyor. Oldukça şık tasarımlar olduğu söylenebilir. Desenli pijama takımları yanında tek renk olarak tasarlanan modeller de mevcuttur. İnternet satış noktamızdan dilediğiniz ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kategoriler