Sistina iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Sistina iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Sistina, bir iç giyim markasıdır. Bayanlar için lazım olan tüm iç giyim ürünlerini Sistina markasında bulabilirsiniz. Son derece kaliteli ürün hizmeti sunan Sistina, farklı kategoriler ile müşterilere şık ürünler sunuyor. Sistina, bir bayan iç giyim markasıdır. Bayanlara özgü tüm iç çamaşır ürünlerini bu sitede bulmak mümkündür. Korse, külot, sutyen, fantezi gecelik, atlet, zıbın Sistina’nın müşterilerine sunduğu iç giyim kategorilerindendir. Bu kategorilerdeki tüm ihtiyaçlarınızı Sistina markasından rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sistina İç Giyim Modelleri

Sistina’da pek çok farklı iç giyim ürünü olduğu gibi her ürün kendi içinde modellere ayrılır. Korse modelleri; korseler kendi içinde farklı kategorilere ayrılır. Elbise korse, tayt korse, şort korse, bel korse gibi çeşitli korse modelleri mevcuttur. Sistina’dan vücut yapınıza göre korse alarak vücudunuzu sıkılaştırabilirsiniz. Külot modelleri; dantelli külot modeli, kemeri dantelli ve taşlı külot modeli, etekli külot modeli, noktalı külot modeli, tüllü külot modeli şeklinde sayılabilir. Sutyen modelleri; destekli sutyen, desteksiz sutyen, nokta desenli sutyen, çiçek desenli sutyen, dantelli sutyen, boyundan bağlamalı sutyen, askısız sutyen, askıları dantelli veya taşlı sutyen, leopar desenli sutyen, tül detaylı sutyen, sırtı dekolte sutyen şeklinde pek çok sutyen modeli vardır.

Sistina Fantazi Gecelikler

Fantazi gecelik modelleri; şortlu fantezi gecelik, etek sutyen takımlı fantezi gecelik, jartiyerli fantezi gecelik, önü açık sabahlık içerikli fantezi gecelik, tül fantezi gecelik, saten fantezi gecelik ve deri fantezi gecelik olmak üzere sayılabilir. Bu gecelik modellerinde kadınlar kendi beden ölçülerine göre en iyi tercihleri yapabilme şansına sahipler. Çünkü her bedende gecelik modeli tasarlanıyor.

Sistina İç Giyim Renkleri

Bayan iç giyim modellerinde en çok tercih edilen renk tonları; siyah, beyaz, mor, kırmızı, pembe, ten rengi ve alacalı renk tonları tercih edilir. Her iç giyim modelinin kendine yakışan renk tonu farklıdır. Buna rağmen saymış olduğumuz renk tonları her bayanın dolabında yer alan renk tonlarıdır. Sizlerin de iç giyim üzerine alışveriş yapmaya ihtiyacınız varsa müşterisine her daim kaliteli hizmet sunan Sistina’yı sitemiz üzerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Kategoriler