Ten iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Ten iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Ten, bayan ve erkek iç çamaşırı satan kaliteli bir markadır. Pek çok kadın ve erkek iç çamaşırı çeşidi satan Ten, farklı kategorileri ile müşterilerine eşsiz güzellikte ürünler sunuyor. Korse, sutyen, külot, atlet gibi ürünler satan Ten daha pek çok birbirinden şık ürüne sahip.

Ten İç Giyim Kategorileri

Korse, iç giyim, mayo, anne giyim, aksesuar ve erkek iç giyim olmak üzere Ten markasında 6 grup kategori vardır. Bu kategorilerde kendi aralarında alt kategorilere ayrılır. Korse alt kategorileri; sıkılaştırıcı korse, bel korse, atlet korse, elbise korse, tişört korse, uzun paça korse, külot korse, tayt korse gibi daha pek çok alt kategoriye ayrılır. Siteyi inceleyerek ihtiyacınız olan ve bedeninize en uyumlu korseyi seçebilirsiniz. İç giyim kategorisi sutyen, külot ve takım olmak üzere 3 farklı kategoride incelenir. Çok şık bayan iç giyim ürünleri mevcuttur. Anneler için ayrılmış kategoride ise; lohusa sutyenler, hamile korse taytlar, lohusa gecelik, lohusa alt üst pijama yer almaktadır.

Ten İç Giyim Modelleri

Korse modelleri genelde sade modellerdir ve korse türüne göre farklılık gösterir. Ancak hangi korse modelini satın alırsanız alın her biri vücudu ciddi anlamda sıkılaştırır ve gün geçtikçe zayıfladığınızı ve sıkılaştığınızı fark edersiniz. Sutyen modelleri; dantelli, düz, boyundan bağlamalı, eteği dantelli ve boncuklu olmak üzere sıralanabilir. Külot modelleri; dantelli, fiyonklu, bağcıklı, taşlı olmak üzere sıralanabilir. Elbette burada yazılanlardan çok daha farklı iç giyim modeli mevcuttur sizler zevkinize göre bu modellerden satın alabilirsiniz.

Ten İç Giyim Renkleri

Ten iç giyim mağazasında pek çok model olduğunu belirtmiştik. Her iç giyim modelinin kendine özgü rengi vardır. Örneğin; korse modellerinde siyah ve beyaz renkleri tercih edilirken sutyen ve külot modellerinde mor, kırmızı, siyah, beyaz ve krem renk tonları tercih edilir. Sizler ten renginize en çok yakışan rengi tercih ederek en iyisini yapmış olursunuz. Ten iç giyim markası müşterilerine en iyi en iyi hizmeti vermeyi başaran bir marka. Sizlerin de iç giyim üzerine herhangi bir ihtiyacınız varsa rahatlıkla Ten’i satış platformumuz üzerinden tercih edebilirsiniz.

Kategoriler