U.S. Polo iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek U.S. Polo iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Kralların ve asillerin sporu olarak bilinen polo spor, U.S Polo markasının önünü açmıştır. Günümüzde hala bu spordan etkilenen U.S Polo Assn markası en kaliteli ürünleri ile müşterilerin en şık şekilde giyinmesine yardımcı olmaktadır.

U.S Polo Pek Çok Kategoriye Sahip

U.S Polo kadın, erkek ve çocuk olmak üzere 3 kategoriye sahiptir. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerine sahip olan bu marka çok şık ürünlerini hizmete sunuyor. Kadın giyim ürünleri de farklı kategorilere ayrılır. Bu kategoriler; tişört, sweattişört, gömlek, etek, elbise, pantolon, şort, kapri, ayakkabı, triko, eşofman, yelek, kaban, mont olarak sıralanır. Kadın aksesuar kategorileri ise; çanta, cüzdan, kemer, şapka, eldiven, çorap, eşarp ve fular olarak sıralanır.

Polo Erkek Ve Çocuk Giyim Çeşitleri

Erkek kategorileri de kadın kategorisinde olduğu gibi giyim ve aksesuar olarak iki grupta incelenir. Erkek giyim ürünleri; tişört, sweattişört, gömlek, pantolon, şort, ceket, ayakkabı, triko, eşofman, yelek ve kaban olarak sıralanabilir. Erkek aksesuar kategorisi ise; cüzdan, kemer, şapka, eldiven ve çorap olarak sıralanabilir. Çocuk kategorisi kız çocuk ve erkek çocuk olmak üzere iki kategoride incelenir. Bayan ve erkek kategorilerindeki aynı ürünler kız-erkek çocuk kategorilerinde de mevcuttur.

U.S Polo Giyim Modelleri

U.S Polo giyim modelleri kategorisine göre ayrılmaktadır. Ancak hangi kategori olursa olsun her zevke göre model mevcuttur. Giyim ürünlerinde oldukça fazla alternatif mevcuttur. Aksesuar kategorisinde de çok şık ürünler bulunmaktadır. Almış olduğunuz kıyafetlere uyumlu aksesuar beğenerek şık kombineler yaratabilirsiniz. U.S Polo markasında her bedene, her zevke göre giyim ve aksesuar modelleri mevcuttur.

U.S Polo Renk Seçenekleri

U.S Polo markasında tıpkı modellerde olduğu gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Her ürünün çeşidine göre renkler mevcuttur. Bayanlar giyim ya da aksesuar alanında açık renk tonlarından hoşlanırken erkekler bayanların aksine koyu renk tonlarından hoşlanırlar. Ancak bazen zıt renkler ile güzel kombinler oluşturulabilir. Örneğin beyaz tişört, siyah pantolon ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Sizlerinde iç giyim ya da aksesuar alanında ihtiyacınız varsa sitemizden satın alabilirsiniz.

Kategoriler