X-Lady iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek X-Lady iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

X-Lady, bayan iç giyim ürünleri satan bir markadır. Bayan iç çamaşırı kategorisinde; külot, sutyen, atlet, zıbın, tanga, sutyen takımı, sabahlık ve fantezi gecelik yer almaktadır. X-Lady bu ürünleri kaliteli bir şekilde hizmete sunmaktadır.

X-Lady Bayan İç Giyim Modelleri

X-Lady bayan iç giyim kategorisinde pek çok ürün bulunmaktadır ve her ürünün modeli kendine özeldir. Külot modelleri; içi bez kemeri dantelli külot modeli, kareli külot modeli, dantelli taşlı külot modeli, leoparlı külot modeli, kalçası tül, önü düz külot modeli olarak sıralanabilir. Sutyen modelleri; sutyen çeşitleri çok fazladır ancak model olarak bakarsak modeller şöyledir; ip desenli sutyen modeli, transparan sutyen modeli, yarım dantelli sutyen modeli gibi çeşitler vardır. Özel günlerde ve günlük yaşantıda rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir.

X- Layd Kadın Atlet Ve Gecelik Çeşitleri

X-Lady bayan atlet modelleri arasında; askılı bayan atlet modeli, ipli bayan atlet modeli, bisiklet yaka atlet modeli, v yaka atlet modeli gibi değişik seçenekler vardır. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilecek bu atletler kadınların rahat hareket etmesine engel olmuyor. Aynı zamanda vücuda saran yapısı ile kıyafetlerin altında da kötü bir görünüm vermiyor. Bayan zıbın modelleri de bayan atletlerin de ki gibi modellere sahiptir.

Fantezi gecelik modelleri; tül fantezi gecelik, saten fantezi gecelik gibi çok farklı seçenekler sunuyor. Kalitesi yüksek şekilde tasarlanan geceliklerde farklı detaylar da ön plandadır. Sabahlık ile hem fantezi geceliklerde hem de sutyen takımlarında şık kombinler oluşturabilirsiniz.

X-Lady Bayan İç Giyim Renkleri

Her bayanın zevki farklıdır. Ancak bayanlarda bazı renklere karşı ayrı bir zaafı vardır. Bu nedenle bazı renk tonları bayan iç giyim modellerinde daha çok kullanılan renkler; kırmızı, mor, siyah, ten rengi, pembe, beyaz ve siyahtır. Bu renk tonları neredeyse tüm iç giyim modellerine yakışır.

X-Lady son derece zarif ve kaliteli bayan iç giyim ürünlerini hizmete sunmaktadır. Bir bayan olarak herhangi bir iç giyim ürününe ihtiyacınız varsa X-Lady ürünlerini satış noktamızdan rahatlıkla alabilir ve ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Kategoriler