X-Man iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek X-Man iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

X-Man, bir erkek iç giyim ürünleri satan markadır. Erkek iç giyim üzerine tüm giyim ürünlerini X-Man mağazasından bulabilirsiniz. Atlet, boxer, külot, fanila ve daha pek çok erkek iç giyim ürünü bu marka da mevcuttur.

X-Man İç Çamaşırı Modelleri

X-Man erkek iç çamaşırı olarak atlet, boxer, fanila, sporcu atleti ve külot satışı yapmaktadır. Erkek iç giyim ürünleri genelde sade modellerde olur. Atletler; genelde pamuklu olup bisiklet yaka, açık yaka, sıfır kol, sporcu atleti, v yaka sığır kol atlet, kare yaka atlet, açık yaka fanila, kısa kollu fanila,  v yaka fanila olarak sayılabilir. Boxer modelleri; genelde düz modeller tercih edilse de nokta desenli, çiçek desenli, balon desenli veya yazı desenli boxer modelleri mevcuttur. Erkek külotlarında genelde model bulunmaz.

X-Man İç Çamaşırı Renk Seçenekleri

Erkek iç giyim kategorisinde bayanlarda olduğu gibi çok fazla renk seçeneği bulmak mümkün olmaz. Bunun sebebi ise erkeklerin ana renkleri daha çok tercih etmesidir. Erkeklerin iç giyim kategorisinde tercih ettiği renk tonları; siyah, beyaz ve gri olarak sayılabilir. Özellikle atletlerde beyaz, fanilada gri veya siyah, boxerda siyah, beyaz ve külotta ise beyaz renk tonları tercih edilir. Kahverengi ve mavi de erkek iç giyim kategorisinde kullanılan renkler arasındadır ancak diğerleri kadar sık tercih edilmezler.

X-Man Erkek İç Giyim Bedenleri

Bir erkek beden ölçülerini biliyorsa hangi beden iç çamaşırı giydiğini de rahatlıkla bulabilir. Böylece göz yanılmasının tuzağına düşerek aldığı ürünü çöpe atmak zorunda kalmaz. Çöpe atmak diyoruz çünkü iç giyim ürünleri denendiği zaman geri iade edilemiyor. Hijyen açısından bu kural her yerde geçerlidir.

Göğüs çevresi; 86-89 cm ve 90-93 cm, bel çevresi; 74-77 cm, 78-81 cm ise iç giyim beden ölçüsü; S beden (44-46).

Göğüs çevresi; 94-97 cm ve 98-101 cm, bel çevresi; 82-85 cm, 86-89 cm ise iç giyim beden ölçüsü; M beden (48-50).

Göğüs çevresi; 102-105 cm ve 106-109 cm, bel çevresi; 90-94 cm, 95-99 cm ise iç giyim beden ölçüsü; L beden ( 52-54).

Şeklinde beden ölçüleri ilerlemektedir. Sizde beden ölçünüze uyumlu olan iç giyim ürününü X-Man sitemizden alabilirsiniz.

Kategoriler