Yeni İnci iç giyim 2019 fiyatları OnlineGiyim.com’da. En uygun kadın ve erkek Yeni İnci iç çamaşırı modelleri, katalog ve indirimli ürünleri online satın al!

Yeni İnci, iç giyim üzerine hizmet veren bir mağazadır. Pek çok bayan ve erkek iç giyim ürününü Yeni İnci mağazasında bulabilirsiniz. Atlet, boxer, külot, zıbın, pijama, sutyen, iç giyim takımları gibi ürünleri ile hizmet sunan Yeni İnci, hem kadın hem erkek olmak üzere pek çok kitleye hitap etmektedir.

Yeni İnci Erkek İç Giyim Modelleri

Yeni İnci, erkek iç giyim kategorisinde; boxer, atlet ve fanila tarzında iç giyim ürünlerini barındırmaktadır. Boxer modelleri isteğe göre çeşitli desenlerde olabilir ancak erkekler daha çok düz model boxer giymeyi tercih ederler. Atlet modelleri arasında ise; v yaka atlet, kalın askılı atlet, kare yaka atlet, bisiklet yaka atlet, kısa kollu atlet gibi modeller yer alır. Fanila modelleri de atlet modellerine benzese de atletlerden tek farkı kumaşının daha kalın olması ve genelde boğazlı olmasıdır.

Yeni İnci Bayan İç Giyim Modelleri

Bayan iç giyim modelleri arasından külot modelleri; tamamı dantelli külot, bel kısmı dantelli külot, taşlı külot, tüllü külot, kenarları bağcıklı külot, leopar desenli külot olarak sayılabilir. Elbette çok daha fazla külot modeli mevcuttur ancak bu külot modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Sutyen modelleri; askıları taşlı veya dantel işlemeli sutyen, tamamı dantelli sutyen, fiyonklu sutyen, sırtı dantel işlemeli sutyen, destekli sutyen, desteksiz sutyen, boncuklu sutyen şeklinde sıralanabilir. Sutyen ve külotlar tek tek satıldığı gibi takım halinde de satılmaktadır. Eğer her iki ürüne de ihtiyacınız varsa takım şeklinde almanız hem daha şık görünmenizi sağlar hem de daha az maliyetli olur. Bayan pijama modelleri ise şortlu, eşofmanlı, kısa kollu ve uzun kollu olmak üzere farklı gruplara ayrılır. Yaz aylarında şortlu ve kısa kollu pijama modelleri tercih edilirken kış aylarında uzun kollu ve eşofmanlı pijama takımları tercih edilir.

Yeni İnci Bayan İç Giyim Renkleri

Bayan iç giyim renk seçenekleri arasında en çok kullanılan renk tonları; siyah, beyaz, mor, kırmızı, pembe ve ten rengi tercih edilir. Pijama modellerinde ise pembe ve açık mavi renk tonları da çok sık tercih edilmektedir. Yeni İnci markasına dair tüm ürünleri sitemizde bulabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Kategoriler