Yüzmek için özel olarak tasarlanmış ve yapımında çabuk kuruyan deniz kumaşı kullanıldığı kıyafetlerdir. Mayolar kullanıcısının bedenini sıkıca sarar ve fazla kilolarını gizlemek isteyen kişilerin vücudunu örterek bu isteklerine cevap verir. Islandığında teninizi göstermeyecek kadar kalın bir kumaş kullanılarak tasarlanan mayolar sizi hem şık gösterecek hem de kendinizi özel hissetmenize yardımcı olacaktır. Yaz mevsiminin gelmesi ile talep gören mayolar farklı tasarımlar ile dikkat çeker. İnsanlar streslerini atmak, ruhen rahatlamak için denize girmeyi, kumsalda gezmeyi ve güneşlenmeyi tercih edebilirler. Her zaman şık görünmek isteyen kadınlar mayo seçerken de şıklıklarını tamamlayacak ve dikkatleri üzerlerinde toplayacak modelleri giymeyi tercih ederler. S bedenden XXXL bedene kadar farklı bedenlerde üretilen mayolar farklı renk ve desen seçenekleri ile de kişiye seçme imkânı tanımaktadır.

Mayo Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Fiziğinize uygun bir mayo tercih etmeniz dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olacaktır. Derin kesim mayolar bacak boyunuzu daha uzun gösterir iken göğüs dekolteli, çapraz kesim mayolar küçük göğüslü kadınları daha dolgun göğüslere sahip olduğu izlenimi verecektir. Mayo seçerken vücut hatlarınızı ve gizlemek istediğiniz kilolarınızı göz önünde bulundurarak uygun mayo modeline tercih etmelisiniz. Mayo alırken vücut hatlarınızı sıkıca sardığından emin olmalısınız. Açık tenli biri iseniz pudra, beyaz gibi açık renk mayo tercih etmemelisiniz. Kalın bir kumaştan da üretilse beyaz renkli mayolar denizden çıktıktan sonra teninizi gösterebilir. Kaliteli kumaş bir mayo almanız ürünü uzun süre kullanmak ve renklerde solgunluklar yaşamamak için önemli bir detaydır. Ürünün dikil kalitesi ve kullanılan ipin kolay kopmaz, çekilmez bir ip olması kilo alma gibi durumlarda mayonun dikiş yerlerinden patlamasına engel olmaktadır. Kumaşın kesiminden ve dikiş atım kalitesi gibi kaliteli işçilik ürünü olan mayolar uzun süre kullanıma imkân vermektedir.

Fiziğinize Uygun Mayo Modelleri onlinegiyim.com ile..

Basenli bir kişiyseniz ve birazda göbeğiniz varsa sizi rahatsız edecek bu fazlalıkları örtecek yüksek bel mayo tercih etmeniz faydalı olacaktır. Sırt dekolteli ince askılı mayo rahat kullanımı ile dikkat çekmektedir. Sırt dekolteli mayoyu size hitap eden bir şort ile kombinleyerek günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Siyah kumaş üstüne beyaz çiçek desenli mayo hem sizi şık gösterecek hem de sudan çıktıktan sonra teninizin gözükmesine engel olacaktır. Bu yıl çiçek desenli ve çizgi detaylı mayolar rağbet görmekte. Aynı şekilde sırt dekolteli ve derin göğüs dekolteli mayolarda bu yıl en çok tercih edilen modeller arasında. Almak istediğiniz mayonun fiyatını kullanılan kumaşın kalitesi, kusursuz işçiliği ve tasarımı belirlemektedir. Klasik mayolar daha uygun fiyata sahip iken sırt dekolteli, ip detaylı özel tasarım mayoların fiyatı gittikçe yükselmektedir.

En Çok Tercih Edilen Mayo Modelleri ve Fiyatları

En uygun mayo fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En yüksek fiyat 341 – En düşük fiyat 93
Popüler Markalar Ortalama Fiyat
Angelsin 93 TL – 120 TL
Mite Love 139 TL
Nbb 191 TL – 341 TL
Kom 134 TL – 134 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palazzo Pantolon Kimlere Yakışır: Kimler Giymeli?
İspanyol Paça Pantolon Kimlere Yakışır: Kilolu mu Gösterir?
Bol Pantolon Kimler Giymeli, Kime-Kimlere Yakışır?
Trençkot Nedir: Trençkot Kimlere Yakışır?
Ombre Saç Kimlere Yakışır?
Kahkül Saç Kimlere Yakışır?