Yazın gelmesi ile iş hayatının sıkıcı ve monoton havasından sıyrılıp deniz, güneş ve kum üçlüsü ile zaman geçirerek bedenen ve ruhen rahatlama amaçlanmaktadır. Denizde yüzmek ve güzel bir gün geçirmek amacı ile tasarlanmış elbiselere plaj elbiseleri adı verilmektedir. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı beden ve renklerde üretilen elbiseler kumaş ve dikim kalitesi ile dikkat çekmektedir. Bir plaj giysisi çabuk kuruyan ve denizde şişmeyen özel deniz kumaşından üretilmiş olmalıdır. Kumaş kalitesi fiyatı belirleyen bir unsurdur. Yüksek kalitede kumaştan üretilen plaj elbisesi tercihinde bulunmanız rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Kadınların Plaj Elbisesi Seçerken Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadınlar her zaman şık görünmek isterler. Bu sebeple şıklıklarını koruyan ve kusursuz bir görüntü sunan plaj elbiselerinden oluşan uygun kombinler tercih etmelidirler. Aynı şekilde ten renklerine uygun renklerde plaj elbiseleri tercih etmelidirler. Kadınlar mayokini, bikini, mayo gibi farklı tasarımları ile etkileyen plaj giysileri tercih ederler. Bu plaj giysilerini tercih etmeden önce fiziki özelliklerinizi göz ardı etmeyin. Göbeğiniz ve basenlerinizden rahatsız olabilirsiniz. Bu durumlarda ise göbek ve basenlerinizi kapatan ürünler tercih edin.

Mayokini göbeğinizi kapatmanıza yardımcı olurken sırt detayı ile dikkatleri üzerinizde toplamanıza yardımcı olacaktır. Açık tenli biri iseniz altın sarısı, ten rengi ve krem gibi renkleri kullanmaktan kaçının. Almak istediğiniz ürünün işçilik kalitesi ve dikiş kalitesi daha uzun süre kullanılmasına imkan tanıyacağı için bu noktalara dikkat etmelisiniz. Mayo giymeyi seviyorsanız volanlı kol mayo tercih ederek hem rahat hareket edebilir hem de göğüs ve sırt dekoltesi ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz plaj elbisesi ne olursa olsun bir güneş gözlüğü, parmak arası plaj terliği ve halhal ile çok şık bir kombin elde edebilirsiniz.

Erkeklerin Plaj Elbisesi Seçerken Dikkat Etmesi Gerekenler

Erkekler mayo, deniz şortu gibi rahat kullanım imkanı sunan plaj elbiselerini tercih ederler. Plaj elbisesi seçerken yüksek kalite, çabuk kuruyan deniz kumaşından üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz. Deniz şortunu seçerken işçilik kalitesi ve dikim kalitesine dikkat etmeniz uzun süreli kullanım için önemlidir. Erkekler mavi ve siyah tonlu plaj elbiseleri ile asil ve karizmatik bir görünüme sahip olurlar. Uygun renklerde bir plaj terlikleri ile oluşturulabilecek kombin bir tişört ile tamamlanabilir.

En Çok Tercih Edilen Plaj Elbiseleri Modelleri ve Fiyatları

En uygun plaj elbiseleri fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 55 TL – en yüksek fiyat 138 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Mite Love 14 55 TL – 111 TL
Kom 2 101 TL – 138 TL
Angelsin 1 74 TL
Kategoriler