Saçlarınızın özgürlüğünü salaş örgülerle yansıtmaya ne dersiniz?

Saç modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda biraz değişime uğradı. Renklerde doğal ve natürel tonlar ortaya çıktıkça dağınık saçlar bir o kadar favori olmaya başladı. Salaş örgü saç modelleri de bu dağınıklık modasında oldukça ön planda değerlendiriliyor.

Salaş Örgü Saç Nasıl Yapılır?

Örgü modelleri her zaman ve her yerde kullanılabilir ve pratik saç şekillendirme uygulamasında her zaman için zirvededir. Salaş örgü ise aslında normal örgü modellerinden çok daha zahmetsiz bir şekilde ortaya çıkar. Uğraşmadan ve saçın olabildiğine dağınık görüntüsü salaş örgü modeli demektir.

Genellikle salaş örgü saç modelleri üçlü klasik örgü, mısır örgüsü gibi uygulaması basit ve yapımı kolay modellerin dağıtılmış halinden oluşuyor. En kolay saç modeli ise saçlarınızın tümünü yana doğru çekip, hafif bol bıraktıktan sonra örme işlemi yapmanız yeterli olacaktır.

Örgü modelleri artık gelin saçı seçeneklerinde bile yer alırken, günlük hayatın vazgeçilmezi olması kaçınılmaz. İşe, okula, gezmeye, tatile, spora aklınıza nereye eserse oraya giderken salaş örgü modelleri arasından seçim yapıp, kendinize kolaylıkla uygulayabilirsiniz.