Silikon sütyen kadınların dekolteli bir kıyafet giyeceği zaman sütyen askısının oluşturduğu çirkin görünümü yok eden ve daha dolgun bir göğüs görünümü veren silikondan üretilmiş bir iç giyim ürünüdür. Yapışkanlı olup göğüslere aynı hizada yapıştırılarak kullanılır. Birçok avantajı olan silikon sütyen elbise altında fark edilmez, kötü görünüm oluşturmaz ve göğüslerini daha dolgun gösterir. Yıkanabilir özelliğe sahip olan silikon sütyen iyi muhafaza edildiği takdirde uzun süre kullanılabilir. A,B,C ve D olmak üzere dört bedene ayrılmaktadır. Normal sütyenlerde 75, 80, 85, 90 Beden şeklinde sınıflandırmayı düşünerek size uygun olan bedeni seçmelisiniz. Ten rengi ve beyaz renklerde üretilen silikonlu sütyen kişiye özgürlük hissi vermektedir. Kalitesine göre ve özelliklerine göre ürün fiyatı değişiklik göstermektedir. Sağlığınız korumak amacı ile yüksek kalitede üretilmiş ürünleri satın almalısınız. Silikon sütyeninizi her türlü üst giyim ürünü ile rahatça kullanabilirsiniz.

Silikon Sütyen Nasıl Kullanılır?

Özel bir geceye davetliyseniz ve derin sırt dekolteli bir elbise giymeyi düşünüyorsanız silikonlu sütyen kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı özelliği ile göğsünüze yapışır ve tüm gece boyunca kusursuz güzelliğinizi korur. Elbiseniz de kötü bir sütyen izi görünümü oluşmasına engel olur. Silikonlu sütyeni kullanmak için ayna karşısında olmalı ve her davranışınızı dikkatli bir şekilde izlemelisiniz. Yapıştırırken iki sütyenin de aynı hizada olmasına özen göstermelisiniz. Sütyeni yapıştırmadan önce cildinizin kuru ve temiz olmasına özen göstermelisiniz. Bu sütyeninizi daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olacağı gibi yapışma özelliğini korumasına yardımcı olacaktır. Aynanın karşısına geçerek önce bir tarafı daha sonra diğer tarafı takın. Hafifçe bastırarak göğsünüze yapışmasını sağlamalısınız. Klipsi daha sonra kapatarak göğüs hizanızı dengeleyebilirsiniz. Göğüslerinizin birbirine daha yakın olmasını istiyorsanız göğüs kuplarını birbirinden uzağa yapıştırarak klipsi kapatın. İstediğiniz görüntüyü elde etmiş olacaksınız.

Silikonlu Sütyenin Ömrünü Uzatmak İçin Yapılması Gerekenler

Silikonlu sütyeni kullanmadığınız zamanlar kabında saklamalısınız. Silikonlu sütyeni yıkamak için sabun ve su kullanmalısınız. Alkol içeren solüsyonları temizlik amaçlı kullanmayınız. Sütyenlerinizi kurulamak amaçlı havlu, kurutma makinası gibi herhangi bir şey kullanmamalısınız. Doğal yollarla kurumasını bekleyerek kabına yerleştirmelisiniz.

En Çok Tercih Edilen Silikon Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun Silikon Sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En yüksek fiyat 139 TL – En düşün fiyat 47 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
Le Jardin 1  139 TL
Anıl 1  70 TL
Ten 3 47 TL – 100 TL
Diamond 1  96 TL
Nbb 1  58 TL
Kategoriler