Slip korse, bacak arasından göğüslerin sonuna kadar uzanan korseye verilen isimdir. Korse, vücudunuzu sarıp sarmalayarak sıkılaştırır. Özellikle kilolu bayanlar ve doğum yapmış anneler bu ürünleri çok rahat bir şekilde kullanabiliyor. Slip korse kalça ve göbek etrafını sararak hızlı bir şekilde eski zayıf halinize kavuşmanıza yardımcı olur.

Slip Korse Takmanın Faydaları

Sezaryen doğum yapanlar için oldukça faydalıdır. Göbek bölgesine baskı yaptığı için kanın temizlenmesine yardımcı olur. Kilo vermek isteyenler için çok avantajlıdır. Hareket halinde göbek ve kalça bölgesini sıktığı için terleme yoluyla kilo vermeyi hızlandırır. Kullanımı oldukça basittir. Şort giyer gibi giyiyorsunuz ve göğüs bitiş noktasına kadar çekiyorsunuz. Kıyafetlerin altında belli olmaz böylece rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Slip Korse Bedenleri Önemli Detaylardır

Slip korse normal alt giyim ürünlerinde olduğu gibi S,M,L ve XL olarak sıralanabilir. Normal bir eşofmanda hangi bedeni giyiyorsanız slip korse alırken de o bedeni seçmelisiniz. İlk başlarda vücudunuz aşırı terleme yapabilir ya da çok sıkıyor diye çıkarıp atmak isteyebilirsiniz. Ancak birkaç gün kullandıktan sonra alıştığınızın farkına varacaksınız. Slip korse ten renginde üretilir ve bu da rahatça kullanmanızı sağlar. Açık renk bir kıyafet giyseniz bile slip korse hiçbir şekilde belli olmaz. Şifon bluz giyseniz bile kimse slip korse taktığınızı anlamaz.

Slip Korse Hakkında Öneriler

Bedeninize çok dikkat etmelisiniz. Bir beden küçüğünü alırsanız içine girerken zorlanırsınız, bir beden büyüğünü alırsanız korse takmanızın bir sebebi olmaz. Slip korseyi mümkünse iki günde bir yıkayın ki emdiği teri üstünden atsın. Yedekte bir adet slip korse bulunması gerek. Slip korseye ara verdiğiniz zaman sonradan alışması daha zordur bu nedenle evde bir adet yedek slip korse bulundurmakta fayda var. Slip korseler vücudu toparlamak ve düzgün göstermek adına son derece iyi ürünlerdir.

Slip Korse Fiyatları Farklılık Gösteriyor Mu?

Slip korse fiyatları markaya ve mağazaya göre farklılık gösterir. İyi bir markanın fiyatları artış gösterirken yerel mağazalarda daha uygun fiyata slip korse bulabilirsiniz. Yüksek standartlarda slip korseleri de çok uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.

Kategoriler