İç giyim ürünleri de tıpkı diğer kıyafetler gibi günden güne değişiyor ve gelişiyor. İç giyim tasarımcıları tarafından hem erkek hem de bayanlar için farklı iç giyim ürünleri  özellikle evli çiftler için  oldukça etkileyici ver büyüleyici tasarımlara sahiptir. Modanın pek gelişim göstermediği dönemlerde  bayan iç giyim de sade külot, atlet ve sutyen çeşitleri bulunuyordu. Günümüzün bayan iç giyim ürünlerine  baktığımızda ise fantezi iç giyim ve klasik iç giyim şeklinde farklı kategorilere ayrılan iç giyim ürünlerinde binlerce ürün seçeneği mevcuttur. Buna örnek gösterecek olursak aynı amaçla kullanılan bayan külot modelleri  farklı model  seçenekleri ve  isimlerle birden fazla çekle girmiştir. String külot modelleri tanga külot modelleri ve  şort külot modelleri gibi birden fazla ürün seçeneğine sahiptir.

Şort Külot Modelleri

Özel bölgeyi sağlıklı ve temiz tutmak amacı ile kullanılan şort külotlar özellikle kadınlar için yenilikçi  ve modern tasarımlardan biridir. Etek ya da pantolonlarınızı altına muhteşem uyum sağlayan şort külotlar sıkı kumaşlardan imal edildiklerinden dolayı kalçaları toparlayıcı ve küçültücü özelliğine sahiptir. Bu külot modelleri  vücudunuza oturarak  tıpkı ikinci bir deri görevinizi yapar. Özellikle düşük bel pantolonlar da için oldukça ideal bir seçenek olan şort külotlar bütün gün boyunca kadınlara büyük kolaylık ve konfor sağlar. Pamuk ve elastin  karışımlı kumaşlardan  imal edilen şort külot modelleri  kolay temizlenebilir özelliğine de sahiptir. Standart ölçülerde üretimi   gerçekleşen bu külot çeşitlerinde insan sağlığını tehdit eden materyallerden uzak kumaşlardan tasarlanmıştır.

Şort Külot Kullanımının Avantajları

İç çamaşırı hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemli bir parçadır. Sağlıklı olması kadar rahat verici bir yapıya sahip olması onların bütün günlerini rahat ve güvenli geçmesini sağlamaz. Hiç kimse bütün gün oyunca iç çamaşırının toplanıp sarkması ve kıyafet altından kötü görüntüler sergilemesini istemez. Şort külotlarda  sıkı ve esnek yapıya sahip olduğundan dolayı vücuda tam oturur kalır ve bütün gün boyunca  kayma sarkma ve sıkma yapmaz. İz bırakmayan ince ve sıkı kumaşlardan üretildiğinden dolayı spor kesim kıyafetlerin altında bile rahatlıkla giyilebilir.

En Çok Tercih Edilen Şort Külot Modelleri ve Fiyatları


En uygun şort külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 22 TL – En yüksek fiyat 39 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
X-Lady 7 22 TL – 39 TL
Emay 2 23 TL – 31 TL
Kategoriler