Kadınlar için iç giyim çok önemli olup gardıroplarda farklı modellerde sütyenler yer almaktadır. Dantel detaylı sütyen modelleri kadınlar tarafından çok ilgi görürken dantel ve zarafetin bütünlük oluşturduğu straplez sütyenler özellikle yaz aylarında çok tercih edilmektedir. Yaz aylarının gözdesi olan straplez sütyen takımları dişiliği ön plana çıkarırken aynı şekilde rahat bir kullanım sunmaktadır. Özellikle yaz sıcağında omuzlarda sütyen askısının kötü bir görünüm oluşturmaması amacı ile straplez sütyenler tercih edilebilir. Göğüslerinize askısı olmadan dik bir görünüm verirken gerekli desteği de veren straplez sütyenler gömlek, askısız elbiseler ve düşük omuzlu tişörtler ile şık bir görünüm sunmaktadır. Straplez sütyen takımı hem şık hem zarif görünmenize imkân verecektir.

Straplez Sütyen Takımı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Straplez sütyenler göğüs şekline uygun bir görünüme sahip olup askısız olduğu için hem zarif görünmekte hem de askısız olan elbiseler ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Straplez sütyenler 75 bedenden 100 bedene kadar farklı bedenlerde üretilmektedir. Geniş kitleye hitap eden bu modeli satın almadan önce mutlaka denemelisiniz. Straplez sütyen takımları satın alırken fiziki yapınızı göz önünde bulundurmalı ve rahat olabileceğiniz bir takım tercih etmelisiniz. Kilolu bir insan iseniz slip külot yerine brazilian külottan oluşan takımları tercih edebilirsiniz. Sütyen ve külottan oluşan kombin ile şık bir iç giyim takım elde etmek istiyorsanız renk seçenekleri ile ten renginizin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Straplez sütyen takımları genel olarak yaz mevsiminde askısız elbiseler ile kullanıldığı için beyaz, ten rengi, siyah gibi klasik renkler tercih edilmektedir. Ancak kırmızı, mor, turkuaz, mavi renklere sahip dantel detaylı straplez sütyen takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Straplez Sütyen Takım Modelleri

Straplez sütyenler destekli, desteksiz, dolgulu, dolgusuz, yarım dolgulu straplez sütyenler slip külot, şort, brazilian külot, string külot, hipster külot, tanga gibi alt giyim ürünleri ile kombin edilerek şık takımlar elde edilmektedir. Yarım dolgulu kırmızı dantel detaylı straplez sütyen ve tangadan oluşan şık takım sizi zarif ve şık gösterecektir. Aynı şekilde siyah destekli straplez sütyen ve string külottan oluşan takım dişiliğinizi ön plana çıkaracak bir kombin olmaktadır. Straplez sütyen takım fiyatları modeline ve kumaş kalitesine göre farklılık göstermektedir. Kaliteli bir ürün alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kategoriler