İç giyim ürünleri içerisinde geniş çeşit olanaklarına sahip olan Straplez sütyen modelleri son derece fazla kullanılan ürünlerdir. Bu sütyenlerin özellikle kadınların dış giyimi desteklemesi amacı ile kullanılması iç giyim firmalarının daha kullanışlı modeller üretmesini sağlıyor. Straplez sütyen modelleri de diğer ürünler gibi kullanım rahatlığı açısından önemli sütyen tasarımlarıdır. Sağlam bir duruşa sahip olması bu ürünlerin kadınların giyim rahatlığı bakımından oldukça dikkat edilen bir konudur. Askılarının olmaması yalnızca bel kısmındaki kopçaların beli sararak tutması kadınları tedirgin eden bir durum olsa da sütyenlerin özel tasarım şeklinde üretilmiş olması bu ürünlerin vücut üzerindeyken düşmesine mani olmaktadır.

Straplez Sütyen Neden Kullanılmalı?

Yaz mevsimlerinde açık kıyafetler giymeyi seven kadınların en büyük sorunu da sütyen askılarının görünmesidir. Bu sorunun giderilmesi için şeffaf askılar çıkmış olsa da şeffaf askılar naylon içerdiğinden teni çok rahatsız ediyor. Yaz aylarında şeffaf askılar yeteri kadar rahat olmadığından iç giyim tasarımcıları da çareyi Straplez sütyen tasarlamada buldu. Bu ürünler hem straplez abiye elbiselerin altından hem de yazlık kıyafetler altından çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Askı derdi ya da kıyafetin altından göründü deri bulunmuyor. Sıkı duruşu ile hem kıyafetlerin daha düzgün durmasını sağlıyor hem de kadınların rahat bir şekilde kıyafetlerini taşıyabilmesine olanak veriyor.

Straplez Sütyenlerde Renk Seçenekleri

Straplez sütyen modelleri diğer ürünler gibi farklı renklerde tasarlanıyor. Şık duruşu yanında her renkte ürün bulabilme kolaylığının bulunması straplez sütyen modellerini aranan ürünlerden biri haline getiriyor. Kalite standartları yüksek olan bu ürünlerde klasik renklerin yanında canlı ve seksi renklere de geniş ölçüde yer veriliyor. Aynı zamanda bu ürünlerin renkleri yıkama ya da askı sırasında solma yapmıyor.

Straplez Sütyen Modellerinde Beden Ve Fiyatlar

Straplez sütyen tasarımlarında farklı bedenleri tercih edebilirsiniz. Şık ve modern bir duruşa sahip olan bu ürünler kadınların vücut yapılarına uygun şekilde tasarlanıyor. Aynı zamanda fiyat farklılıkları da olan ürünler yüksek kalite standartlarına sahip olmasına rağmen ulaşılabilir fiyatlarda satışa sunuluyor. Ürünlerin beden numaraları arasında en küçükten en büyüğe kadar geniş seçenek bulunuyor.

Kategoriler