Fiziğini tüm güzelliği ile sergilemek isteyen kadınlar, iç çamaşırında külot seçimlerini string külot modellerinden yana kullanıyor. String külot, önden bakıldığından klasik bir külot modeli gibi görünse de kalça kısmında bulunan desen ve işlemeleri sayesinde farkını ortaya koyuyor. Bu sayede kadınlar özel yaşamlarında kendilerini daha çekici hissediyorlar. String külot, oldukça ince ve hassas modellerdeki kumaşlardan tasarlandığından dolayı seçim yaparken kumaşın sağlam olması dikkat edilmesi gereken detaylardandır. String külotun bir yerinden çekme gibi bir durum olduğunda ya da çamaşır çıkarılırken oldukça hassas davranılmalıdır. Hassas davranılmadığında çamaşırın kolaylıkla kopabilme gibi riskleri bulunuyor.

String Külot Modelleri

String külotlar, kadınların özel gecelerinde kendilerini daha çekici ve özel hissetmesine sebep oluyor. String külotlar çoğunlukla kalça kısmında daha küçük parça kumaşlar kullanılarak özel tasarımları ile öne çıkıyor. Dantelden işlemeye, taşlı modellerden boncuklulara kadar birçok tasarım ve birbirinden farklı modeller ile kadınların seçimine sunuluyor. Kadınların kalça kısmında daha küçük parçaya sahip kumaşlar kullanılarak tasarlanan string külot modelleri, kalçaların öne çıkarıldığı ve daha güzel gösterilmeye çalışıldığı iç çamaşırlarıdır. Özel gecelerinde kullanan kadınlar, çoğunlukla dantelli ya da farklı işlemeye sahip olan modellerden yana seçimini yapıyorlar. String külotlar tasarlanırken modelde işleme bulunacaksa bel kısmında bir işleme yapılıyor. String külotlar, aynı işlemeye sahip olan sutyen ile kolaylıkla kombin edilebiliyor. Bu sayede iç çamaşırında daha çekici ve daha şık bir görünüm yakalanabiliyor.

String Külot Beden ve Renk Seçimi

String külot seçilirken üst kısımda kullanılacak olan sutyen ile desen ve renk olarak uyumlu bir seçim yapılmalıdır. Bu sayede takım olarak kullanılan string külot ve sutyen sayesinde şık bir görünüm yakalanabilir. String külotlar, normal bir kumaştan tasarlanabildiği gibi iç gösteren transparan kumaşlardan da tasarlanabiliyor. Ayrıca ön kısım ile arka kısmını birleştiren yan taraflarında da dantel ya da boncuk gibi detaylar sayesinde string külot farkı ortaya konulur. String külotlar ile ayrıca kadınlarda bel kıvrımının en güzel şekilde sergilenmesini sağlıyor. Bu sayede hem daha bir gece kıyafeti olarak giyildiğinde çekici hem de daha şık bir görünüm yakalanıyor.

Kategoriler