Seksi kadınların gardırobunda mutlaka olması gereken iç giyim ürünlerinden  birisidir. Hemen her kadının gardırobunda olması gereken en önemli iç giyim ürünlerinden biridir. Rahatlığı ve şıklığı ile her yaştan bayanın ilgisini çekmeyi başarmış bu ürünler fantezi iç giyim seçenekleri arasında yer alır. Dikkat çekici özel tasarımlara sahip olmaları nedeni ile gençler arasında kullanımı yaygınlaşmıştır. Normal Külot çeşitlerine göre daha  özel yapıya sahip olan tanga çeşitleri birbirinden özel tasarımları geniş renk yelpazesi ile kadınlara her alanda kullanım kolaylığı sunuyor. Bunu dışında cinsel yaşantı da erkeklerin cinsel iç güdüsünü okşar ve çiftleri özel yaşantısını hareketlendirir.

Tanga Modelleri Nelerdir?

Geniş model yelpazesine sahip olan tangalar sınırsız model seçenekleri ile hanımların özel yaşantısını renklendiriyor. Günlük kullanımdan daha çok evli kadınlar özel gecelerde kullanmayı tercih ediyorlar. İpli ve transparan tangalar seksiliği ve kışkırtıcı modelleri ile erkekleri baştan çıkarıyor. Dantelli tangalarda bayanların vazgeçemediği modeller arasında yer alıyor. Kadınlara has bir külot çeşidi  olan tangalar özellik kumaş  pantolonları altında rahat kullanım sağlıyor. Kalça kısmından ipli ve ağ kısmı açık tanga modelleri ile partnerinizi baştan çıkarabilirsiniz. Tangalar genelde beyaz gibi içi gösteren pantolonların altından önemli bir kullanım rahatlığı sunuyor. Yaz aylarında çok giyilen bu pantolonlar ve etekler iç çamaşırını belli etmesi nedeniyle riskli giyim ürünleridir. Ancak tanga kullanımı bu açıdan önemli bir avantajdır.

Tanga Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Özel iç giyim ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay modelin hangi kumaştan yapıldığıdır. Sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmeyen kumaşlardan  tasarlanmış tanga modelleri pamuklu olanlarıdır. Pamuklu kumaşlar hava alıcı özelliğe sahip olduğu için cildinizi kesinlikle terleyip tahriş etmez. Bazı tangalar naylon ve sentetik kumaşlardan yapılmaktadır. Sağlıklı bir  cilt  ve konforlu bir kullanım için mutlaka alacağınız tanganın sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.  Mutlaka beden ölçüsüne uygun  bir tanga modelini tercih etmeniz gerekiyor. Model seçiminde de ise mutlaka sevdiğiniz ve içinde  rahat edebileceğiniz modelleri kullanmak sizin rahatınız açısından da önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Tanga Modelleri ve Fiyatları


En uygun tanga fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 14  TL – En yüksek fiyat  126 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
X-Lady 13 16 TL – 28 TL
Blackspade 3 14 TL – 37 TL
Kom 2 18 TL – 32 TL
Anıl 1 126 TL
Conttonhill 6 57 TL – 78 TL
Doreanse 2 26 TL – 47 TL
Kategoriler