Vücudu sıkıca saran ve şık bir görünüm sunan bir alt giyim ürünü olan tayt kadınlar tarafından çok rağbet görmüş ve birçok farklı modelde üretilmeye başlanılmıştır. Özellikle kilolu bayanların daha zayıf ve sıkı bir vücuda sahip olduğu izlenimi evren taytlar bacakların daha uzun görünmesine de yardımcı olmaktadır. Küçük bedenden büyük bedene doğru farklı bedenlerde üretilen tayt doğru kombin ile çok şık ve zarif görünmenize yardımcı olur. Tayt satın almadan kumaşın kalitesini sorgulamalı ve ürünü mutlaka denemelisiniz. Dikim kalitesi ürünün kullanım sonrası dikişlerin patlayarak istenmeyen sorunlar yaşanmasını önler. İşçilik kalitesini göz ardı etmemeli ve ürün satın alırken yüksek işçilik kalitesine sahip ürünleri tercih etmelisiniz.

Tayt Modelleri ve Renk Seçenekleri

Özellikle yaz aylarında giyimi tercih edilen tayt farklı model ve tasarımlar ile gardıroplarda yer almaktadır. Kadınlar tarafından geometrik desenli tayt modeli çok sevildi ve uzun bir süre kullanıldı. Kolay kombin edilmesi ve rahat bir kullanım sunması gibi sebeplerle çok sevilen tayt siyahın asil duruşu ile gözleri üzerinize çekmenize yardımcı olacaktır. Aynı şekilde gençlerin tercihi olan renkli baskılı taytlar hem şık hem de zarif görünmenize yardımcı olacak. Deri tayt ise doğru kombin ile hem modern hem de asil bir görünüşe sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle siyah, mavi, haki, kamuflaj desenli taytlar gençler arasında çok tercih edilmektedir. Tayt fiyatları ise modeli ve tasarımına göre farklılık göstermektedir.

Tayt Kombin Önerileri

Tayt giymeyi seviyorsanız doğru bir kombinle çok şık görünebilirsiniz. Gençler genel olarak renkli baskılı tayt modelini tercih etmektedir. Yeterince dikkat çekici olan bu modeli daha sade desensiz bir tişört ya da kazak ile kombinlemek doğru bir karar olacaktır. Tunik ya da elbise ile bir tayt kombine etmek istiyorsanız ince dantel detaylı bir tayt modeli tercih etmelisiniz. Tercih edeceğiniz taytın renkli olmamasına özen göstermeli ve mümkünse siyah renk tercih etmelisiniz. Yaz mevsimin de şıklığınızı korumak aynı zaman da rahat harekete etmek istiyorsanız koyu tonlarda ince bir tayt ile salaş gömlek ve tişörtlerinizi kombinleyebilir ve şıklığınızı bir güneş gözlüğü ile tamamlayabilirsiniz.

Kategoriler