Kadınların gardıroplarında farklı amaçlar doğrultusundan kullanmak için birden çok sütyen modeli bulunmaktadır. Büyük göğüslü kadınların tercihi olan toparlayıcı sütyenler sağlıklı bir hayat sürdürmek ve kusursuz bir güzellik sunması amacı ile kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Büyük göğüsler bedene ağırlık vermekte ve sırt, bel ağrılarına sebep olmaktadır. Uygun olmayan sütyen kullanımı ileri de kamburluk ve duruş bozukluğu gibi sağlık sorunları yaşanmasına sebep olmaktadır. Toparlayıcı sütyen göğüsleri toparlayarak bir beden daha küçük bir göğse sahip olmanıza yardımcı olurken bel ve sırt ağrısı çekmenizi de önler. Giydiğiniz elbiselerin beden yapısı ile uyumunu koruyan ve fiziki görünümünüzü daha düzgün kılan bu sütyenler büyük beden kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Farklı beden seçenekleri ile geniş bir kitleye sahip olan sütyenin askıları kalın olup vücut ile göğüs uyumunu dengelemektedir. Seçmiş olduğunuz kumaşın kalitesi daha küçük ve toplu göğüslere sahip olmanız açısından önemlidir. Dikişlerin sağlamlığı, işçilik kalitesi istenmeyen kazalar yaşanmasına engel olduğu gibi daha uzun süre kullanım imkânı da tanımaktadır. Kullanılan kumaşın kalitesi

Toparlayıcı Sütyen Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Toparlayıcı sütyen sağlık sorunları yaşamayı önlemek ve daha dikkat çekici bir görünüme sahip olmak amacı ile kullanıldığı için satın alırken sağlığınızı koruyacak modelleri tercih etmelisiniz. Günümüzde toparlayıcı sütyen adı ile satılan istenilen fonksiyonlara sahip olmayan ürünler satılmaktadır. Sütyen alırken toparlayıcı özellikte emin olmalı, geniş askılıklara sahip balensiz modelleri tercih etmelisiniz. Daha rahat olmanız için balensiz modeller daha uygun bir tercih olacaktır. Hem seksi görünmek hem de daha küçük göğüslere sahip olmak istiyorsanız dantel detaylı toparlayıcı sütyenler tercih edebilirsiniz. Göğüslerin ezilmesine engel olan ve hava almasına yardımcı olan pamuk ve penye karışımı kumaştan üretilmiş sütyenler satın almanız daha sağlıklı bir göğüs anatomisine sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Toparlayıcı Sütyen Modelleri Ve Renk Seçenekleri

Büyük göğüslere sahip kadınlar için sütyenden taşmayan, pot bir görüntü oluşmasına engel olan daha küçük ve toplu göğüslere sahip olmak önemlidir. Bu amaç doğrultusunda üretilen toparlayıcı sütyenler dişiliğinizi ön plana çıkaran modeller daha çok tercih edilmektedir. Dantel detaylı toparlayıcı sütyenler daha seksi ve zarif görünmenize yardımcı olmaktadır. Ancak sürtünmelere sebep olarak göğüs ucunda hassasiyet ve yaralara sebep olabilir. Derin göğüs dekolteli, dantel detaylı, kırmızı bir sütyen sizi daha seksi gösterecektir. Bu sütyeni rahatlığınızı tamamlayan slip külot ile kombin edebilirsiniz. Aynı şekilde siyah, mavi, yeşil tonları çok tercih edilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Toparlayıcı Sütyen Modelleri ve Fiyatları

En uygun toparlayıcı sütyen fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 30  TL – En yüksek fiyat 144 TL
Popüler Markalar Ortalama Fiyat
Sistina 30 TL – 78 TL
Nbb 31 TL – 55 TL
Kom 46 TL – 106 TL
New Night 45 TL – 93 TL
Anıl 47 TL – 107 TL
Mite Love 37 TL – 42 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Palazzo Pantolon Kimlere Yakışır: Kimler Giymeli?
İspanyol Paça Pantolon Kimlere Yakışır: Kilolu mu Gösterir?
Bol Pantolon Kimler Giymeli, Kime-Kimlere Yakışır?
Trençkot Nedir: Trençkot Kimlere Yakışır?
Ombre Saç Kimlere Yakışır?
Kahkül Saç Kimlere Yakışır?