Külot hem kadın hem de erkekleri  giymesi gereken en önemli  iç giyim ürünüdür. Kadınlar için ayrı erkekler için ayrı model ve tasarımlardan üretilen külot modelleri farklı  erkek kadın giyime göre farklı isimlerle ve çeşitlerle de tanınıyor. Hem cinsel bölgenin sağlıklı ve hijyenik olmasını hem de etek pantolon tayt gibi kıyafetlerin tene yapışmasını ve cildi dışarıya belli etmemesini sağlar. Külot seçimi yaparken ilk dikkat edilmesi gereken detay elbette vücut ölçüsüne uygun olması gerekir.

Özellikle kadınlar dış giyim kıyafetlerinde  gösterdiği hassasiyeti külot giyimde de gösteriyor. Hangi koşullarda olursa olsun dişiliğinden taviz vermemek için özel tasarımlı külot modellerini  tercih ediyor. Transparan külot modelleri de aslında fantezi iç giyim ürünleri arasında yer alsa da kadınlar istedikleri zaman etek ve pantolonların altına giymeyi tercih ediyor.

 En  çekici Transparan Külot Modelleri

Çoğu kadın basit ve klasik giyinmekte hoşlanmazlar. A’ dan Z’ ye tüm kıyafetlerinin seksi ve çekici olmasını isterler. Bu  tutumlarını iç çamaşırlarına da yansıtırlar. Özellikle evli bayanlar için çok önemli bir yeri olan transparan külot modelleri siyah, bordo kırmızı gibi dikkat çekici  renk seçenekleri ile bayanların  gardıroplarında yer alır.  Yalnız kadınların değil, özel gecelerde partnerlerinde oldukça hoşuna giden transparan külotlar aynı zamanda çiftlere özel gecelerde kullanım kolaylığı sağlıyor. Tekli ya da sutyen ile takım halinde satılan bu ürünler günlük giyimde de oldukça konforlu ve kullanımı kolay iç giyim ürünleri arasında yer alıyor.

Fantezi İç Giyimin Demirbaşı Transparan Külot Modelleri

Transparan külot modellerine baktığımızda ön tarafı transparan  ince kumaşlardan arka tarafı ise  dantel işlemeli kumaşlarla tasarlanmaktadır. Giyildiğinde bayana seksi ve hoş bir görün mü kazandıran bu modeller hava alıcı özelliğe sahip olduğundan dolayı cildinizi tahriş etmez. Esnek yapısı sayesinde bütün gün konforlu ve kolay kullanım sunan transparan külotlar kaliteli kumaşlardan yapıldığından dolayı  uzun süreli kullanımlarda bile ilk günkü kalitesini korur. Fantezi iç giyimin temel iç giyim ürünlerinden birisi olan transparan külot modelleri tanga, string gibi farklı isimleri ile geniş model seçeneğine sahiptir.

En Çok Tercih Edilen Transparan Külot Modelleri ve Fiyatları

En uygun Transparan Külot fiyatları, modelleri ve markaları burada!
En düşük fiyat 18 TL – En yüksek fiyat 49 TL
Popüler Markalar Ürün Sayısı Ortalama Fiyat
X-Lady 1 18 TL
Doreanse 1 26 TL
Moonligth 1 35 TL
Cottonhill 1 49 TL
Kategoriler